Boleč vrat - klima ali prepih

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

31. maj 2013 22:39

Ti nisi prišla z Gorenjske, ampak iz Amerike, se mi zdi.

Ampak veš, še jaz, ki mi je skoraj vedno vroče, me te dni zebe. Sinoči sem obula debele štumfke, ker sicer ne bi zaspala.S prepihom je pa tako. To je posledica vzgoje celih generacij, ne bojimo se prepiha samo Ljubljančani.Ko je naš prvi vnuk nekoč prišel v Ljubljano pozimi, se je vedno, ko je prišel v stanovanje sezul do bosega. Midva z možem sva se samo gledala. Naslednji dan je šel mož v trgovino in kupil copate za malega Američana. (ni najin vnuk po krvi, ampak vseeno najin kot ostali trije). Zahvalil se je, midva sva ga gledala, aha zdaj se bo obul. In bova rešena skrbi, da bi dobil pljučnico, ploščice so mrzle, čeprav kurimo. Ampak ne, on jih je lepo postavil k postelji in naprej bos hodil naokoli. Ko je pakiral svoj kovček oz. njegova mamica, ni pozabil copat vzeti domov.Hvala bogu, pljučnice ni dobil.

Različni ljudje, različne navade. C'est la vie.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti