Počitniško delo- celje

neznan uporabnik

tema odprta - 4. jul 2008 15:57 | ogledi: 6.127 | odgovori: 27

Kot vedno se obračam na vas z prošnjo, ki se tiče počitniškega dela. Vem, da je nekaj ljudi iz kulinarike iz Celja zato upam na vašo pomoč. Že skoraj 2 meseca pošiljam prošnje okoli v lokaciji Celja pa sledim na študenskem servisu in še zmeraj ne najdem primernega dela za sebe. p.s. pa nisem izbirčna. Poslala sem na kar nekaj podjetij pa ni bilo odgovorov, zato se obračam na vas, če kdo dela v Celju v kakšnem podjetju, kjer jemljeno študente oz. dijake čez počitnice. Vsaj ime podjetja me zanima.

lp

lovebeyba

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

4. jul 2008 16:14

Kaj pa tam kjer so zaposleni starši ali kdo od sorodnikov.Običajno imajo v nakaterih podjetjih nepravim,da v vseh prednost otroci zaposlenih ali nekdo,ki se izobražuje za nek poklic,in bi bil tej firmi nekoč koristen.Pri nas v domu večinoma vzamejo vsakogar nažalost pa je to v Ljubljani. chappy

dorothy  

član od: 12.3.2006

sporočila: 44

4. jul 2008 18:21

Chappy, v katerem domu, oz za kakšno delo gre? dorothy

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

6. jul 2008 18:35

Moja hčera dela v Vivapen - v Gajih - delo je simpl - kompletira pisala ( kulije, flomastre,...) dela od 07.00 do 15.00 ( lahko pa tudi dlje ) plača je 3,5€/uro plus topla malica oz. takšna, kot si jo prejšnji dan izbere ( topla, hladna, vegetarijanska, sadna,...) Če dela 10 ali 12 ur dobi malico dvakrat. lp, vanjatajnsek

neznan uporabnik

6. jul 2008 22:50

vanjatajnsek je napisal/a:
Moja hčera dela v Vivapen - v Gajih - delo je simpl - kompletira pisala ( kulije, flomastre,...) dela od 07.00 do 15.00 ( lahko pa tudi dlje ) plača je 3,5€/uro plus topla malica oz. takšna, kot si jo prejšnji dan izbere ( topla, hladna, vegetarijanska, sadna,...) Če dela 10 ali 12 ur dobi malico dvakrat. lp, vanjatajnsek
kako je pa kaj hči zadovoljna z delom? lovebeyba

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

7. jul 2008 7:51

Bolj simpl delo težko najdeš, je pa res, da ni veliko plačano, ampak konec koncev tudi topla malica je tam okrog 3,5€. 18.7. konča z delom, ker gremo na morje - lahko povprašaš, če vzamejo tebe. lp, vanjatajnsek

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

7. jul 2008 8:24

Meni je to za Celje čisto lepo plačano delo. Moja prijateljica je imela v Lj administrativno delo plačano 3,21€! Jelenckova

neznan uporabnik

7. jul 2008 12:23

tudi mi gremo dva dni kasneje na morje. danes sem poslala prošnjo na vivapenin bom videla če bo kaj uspeha da bi delala avgusta. kako je pa hči zadovoljna z delom? lovebeyba

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

7. jul 2008 14:36

Je zadovoljna, ker jo nihče ne priganja z normo. Ji je pa bilo vroče zadnje dni - komu pa ne - klime nimajo imajo pa ventilatorje, pa tudi nekaj ropota je od strojev iz nadstropja nižje. Če si srednješolka si uredi napotnico Študentskega servisa in pojdi na šolski dispanzer, da ti sestra napiše potrdilo, da si opravila sistematski pregled ( potrdilo je zastonj ). lp, vanjatajnsek

neznan uporabnik

7. jul 2008 15:58

a zdravstveno potrdilo tudi zahtevajo? kako pa je dobila delo? preko študenskega servisa ali preko prošnje? malo me skrbi da sem prepozna oz. da ne jemljejo več študentov? lovebeyba

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

7. jul 2008 16:08

lovebeyba - najboljše, da pokličeš tja, poveš, kako je na svari in boš izvedela iz prve roke!

 

Pa veliko sreče!!!

jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti