Počitniško delo- celje

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

10. jul 2008 3:38

Ah dajte no, komu pri teh letih pa gre za delo :) Jaz sem delala vsake počitnice od svojega 15. leta, od 17. naprej pa tudi občasno ob sobotah in nedeljah čez leto, ampak če bi mi takrat kdo ponudil tisti denar in rekel pojdi na morje, mi ne bi bilo treba 2x pomislit. Ko si odrasel, je stvar drugačna, sploh, če delaš tisto, kar te veseli. Velikokrat naredimo kaj zato, ker nam je izziv, ne pa toliko zaradi denarja. Kdor pa pri 16 letih išče počitniško delo, gotovo rabi denar in ne neke duhovne izpolnitve :) Lovebeyba, upam, da boš našla kaj fajnega, sicer si malo pozna, ampak vseeno. Javi, kako se bo izteklo. Naslednje leto pa začni težit po firmah že aprila, da ti ne zasedejo vseh dobrih služb hčerke in sinovi od zaposlenih ;) LP RadaJem

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. jul 2008 10:05

Tudi sama sem delala, odkar vem zase. In vam povem, da ga ni čez dober občutek, da imaš v žepu svoj denar! Tudi na kraj pameti mi ni padlo, da bi staršem rekla za denar za oblačila in kasneje za morje, nekako normalno je bilo, da za to poskrbim sama! In ko gledam današnjo mladino (izjeme naj mi oprostijo), kako se vlačijo kot megle, nobene energije za delo, denar bi pa imeli, halooooo??!!

In točno vedo, kakšne so njihove pravice, dolžnosti pa ne poznajo? Saj niso sami krivi, ampak starši, dajte no malo pomislit, kaj bo vašemu otroku koristilo. Vcepljanje delovnih navad bi morala biti osnovna naloga staršev.

Tako da lovebeyba - tako kot sem ti napisala že zgoraj - telefon v roke in vprašaj.

jasna

neznan uporabnik

10. jul 2008 11:43

Jaz sem že začela klicat pa pošiljat prošnje v sredini maja pa so me samo iz ene firme klicali pa še to so želeli da bi že takrat začela z delom ko je še šola bila, tako da to odpade... sem pa klicala na vivapen pa ni bilo željenega uspeha... lovebeyba

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

10. jul 2008 11:47

Sem se spomnila - kaj pa kakšno babysittanje? Tega je kar dosti, pa fajn delo je. A gledaš po veš študentskih servisih? Na celjskem je namreč res bolj bogo. LP RadaJem

neznan uporabnik

10. jul 2008 13:38

gledam na 3 študentskih servisih...večinoma iščejo strežbo ali pa kjer potrebujejo samo fante...kar je pa primerno pa večina zahteva polnoletnost... glede babysittanja pa ni veliko zanimanja na študentskem servisu.. lovebeyba

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

10. jul 2008 14:23

Gledem bybysittanja.. želijo punco, ki hodi na pedagoško fakulteto.. no, če sama dobro pomislim tudi jaz ne bi pustila otročka pri neki najstnici, razen če bi jo poznala. iversonka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. jul 2008 15:31

Ne vem, zakaj se mi zdi, da mora vsak najstnik probat "kelnarit". Probaj, saj bo fino.

jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti