Nabava začimb za kitajsko kuhinjo

BorisB  

član od: 28.11.2002

sporočila: 4

tema odprta - 28. nov 2002 15:09 | ogledi: 2.804 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Zanima me kje se, na področju Maribora in okolice, da najbolj ugodno kupiti začimbe, olja i ostale specifične zadeve za kitajsko kuhinjo?

Hvala za vaše odgovore!

Lep pozdrav,

Boris

Boris Banjanin

Taia  

član od: 2.11.2002

sporočila: 473

28. nov 2002 19:32

Ne vem za Maribor, ampak v Intersparu je po mojem mnenju se najceneje...vsaj kar sem jaz gledala......ali pa si poglej na to stran www.enaplus.com tu lahko tudi naročaš sestavine, ki ti ih dostavijo domov. Martina

BorisB  

član od: 28.11.2002

sporočila: 4

29. nov 2002 8:34

Hvala! Boris

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

29. nov 2002 9:23

V Sloveniji boš na enem mestu težko najdel vse začimbe, ki jih potrebuješ, poleg tega pa so kar drage, nekatere pa so daleč od originala. Če imaš čas in voljo, ti predlagam, da se odpelješ na Dunaj (baje je v pred-božičnem času zelo lep, pa še pot je manj stresna in cenejša kot do Ljubljane). Nasproti Secesije je Nasch-markt, kjer dobiš začimb, da ti srce vriska. V bližini pa je tudi nekaj ta pravih kitajskih trgovin. LP

BorisB  

član od: 28.11.2002

sporočila: 4

29. nov 2002 11:33

Odlična ideja! Hvala! Boris Boris Banjanin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti