(majhnemu) otroku prijazne gostilne v kranjski gori in okolici

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

tema odprta - 2. jul 2008 20:02 | ogledi: 3.326 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Čez 2 tedna gremo na dopust v Kranjsko Goro. Bivali bomo v apartmaju, vendar če nam bo vreme naklonjeno, bomo večinoma zunaj, na zraku, na izletih. Tako bomo verjetno kosili zunaj, v kaki gostilni, restavraciji, pizzeriji.

Če kdo pozna Kranjsko Goro in njeno okolico, bi prosila za kak namig (dobrodošli tudi linki) za gostilne, ki bi bile prijazne otrokom - s tem mislim, da imajo po možnosti teraso, kakšna igrala v bližini, da imajo stolčke za hranjenje (veliko gostinskih lokalov jih nima v svoji ponudbi), da je okolje varno za živahne otroke, ki grejo na "Duracell".

Nameravamo se zapeljat tudi na Bled, Bohinj, v Tamar, v Mojstrano, ...

Dobrodošli nasveti in izkušnje.

Hvala in lep pozdrav!

TanjaG.

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

2. jul 2008 20:19

Hojla! V Kranjski Gori imajo pa pri skoraj vsaki gostilni kakšna igrala. Tako, da imajo od mene čisto desetko, kar se tega tiče. Lepo se imejte! Sara veverica

selvi  

član od: 16.4.2008

sporočila: 69

2. jul 2008 22:01

Ja res je kokar pravi Sara,sem z Gorenjske-Jesenice-pa ni reklama.Dokler sem imela majhne otroke smo hodili vsak dan v Kr.goro. Narava je prečudovita,,pejte do Kekčeve dežele.Gostilne pa no jih je dosti,,pri Bedancu,Oštarija,gostilna Cvitar,gostišče Lipa....Saj bi se lahko naštevalo še pa še.Za vsakega se nekaj najde,tudi za malčke....Želim VAM prijetno bivanje....A ja Mojstrana zelo lep slap Peričnik nasplošno vsa narava...LP. selvi

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

2. jul 2008 22:29

Se pridružujem zgornjim komentarjem.Cela Kranjska Gora je kraj,kjer uživajo otroci in starejši. Hrana je dobra povsod(skoraj).Zelo okusne morske jedi imajo v hotelu Korona,pa tudi ostala njihova ponudba je okusna.Rolate lahko povsod,če vam to paše. Mini golf je v senčki,če so otroci že toliko,da lahko nosijo palico,vožnja s kočijo..........Škoda le,da ste zamudili Kekčeve dneve. Mi smo se bili tam,dobro organizirano,nekaj nevsakdanjega za otroke. lp sara_k

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

2. jul 2008 22:53

Hvala, res! Tako, otroka sta še zelo majhna. Sinček bo dopolnil 2 leti en dan predno odpotujemo v Kranjsko Goro, hčerkica pa je stara 4 mesece. Z njo se bova izmenoma sprehajala z vozičkom, njega pa bova vozila na kolesu, vsi 4 bomo hodili na sprehode in izlete, predvsem pa bo on tekal in tekal, ker on namreč ne zna normalno hodit, ampak teče in teče in teče....ma, je kot en Forrest Gump TanjaG.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti