Ne morem verjeti....

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

3. jul 2008 10:30

Vlado hvala za popravek šola je že daleč, kje šele 5.razred in takrat še srbohrvaščina...pa dopustujemo drugje...

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jul 2008 9:05

Tisti rotvajler bi se lahko zgodil tudi v Sloveniji. Še na plažo ne bi bilo treba iti. Malo v kakšen park ali pa na sprehod in je možnost za bližnje srečanj s kužkom zelo verjetno. Žal so nekateri lastniki psov nekako na "svojem planetu" in vodijo pse okoi brez povodca in so blazno užaljeni, če se jim kaj reče. Da ne govorm o tistem, ko te ovohava kakih 50 kil težka živalica in potem ti reče lastnik....ne se bat, sej še nkol ni nč hudga naredu.... Glede internetnih komentarjev - ja to je festival nekuluture. Tja redno pišejo ljudje, ki so jezni na vse živo in jim blazno paše, da v intimi svojega kompjuterje psujejo in govorijo vse, kar jim pade na pamet. Pač niso vsi te "sreče", da bi imeli "plemenito" kariero... Glede jezikov se mi pa zdi, da znanje jezikov samo koristi. Sama sem bila v času faksa v eni krležijanski fazi in to do točke, da sem paralelno brala original in prevod in potem sem določene hrvaške fraze po svoje priredila v slovenščino. In sem napredovala tako v hrvaščini kot v slovenščini. Vendelina jr.

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

4. jul 2008 9:45

[citat=--Vendelina jr.--]Tisti rotvajler bi se lahko zgodil tudi v Sloveniji. Še na plažo ne bi bilo treba iti. Malo v kakšen park ali pa na sprehod in je možnost za bližnje srečanj s kužkom zelo verjetno. rotvajler se je zgodil tudi na mojem vrtu,od tega je bil moj samo vrt, pa ni bilo tako malo šivov in komplikacij anaeva

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

4. jul 2008 10:09

Grozno res!! Kot je dejal nekdo v zgornjih postih, res sem zardevala, ko sem brala nekatere komentarje. Ne vem, kako bi se obnašali zagovorniki psov, če bi psi oklali njihovega otroka. Pa imam čisto rada živali, da ne bo pomote!! Sem pa mnenja, da morajo biti psi na povodcih, ker, še pri ljudeh ne veš kaj se jim mota po glavi, kaj šele pri psih, sploh, če imajo arogantnega in samovšečnega lastnika. Lepo pa radi se imejmo ursa40

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

4. jul 2008 10:11

blažkaa upam, da je z vajinima hčerkama vse v redu in da si že pomirjena. Jaz sem pa ravno prebirala kometarje tudi na hrvaškem dnevniku glede nesreče, ki se je zgodila sinoči in citiram le nekatere. - Da su bar pozvali Sanadera na otvorenje - Kad ce se prevrnuti HDZ-ov camac? ...nismo mi te srece... - evo nam ideje...sad treba organizirat tamo opet takav spust pa natrpat sve ove nase nesposobne ministre i mafijase, zajedno sa korumpiranim sucima i novopecenim biznismenima, i jos za svaki slucaj izbusit dno camaca i natovarit ih olovom, pa ih onda sve tako spustit i simbolicno nazvat "spust slobode".... - pametni slovenci blago nama VIR: http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/slovenija-nesr Izrekam pa tukaj iskreno sožalje svojcem, sorodnikom, partnerjem, orokom, prijateljem in znancem preminulih. mamica03

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

4. jul 2008 10:24

Punce drage, glede na to, da se tudi jaz sramujem nizkotnih komentarjev predstavnikov svoje rase na raznih forumih (kaj je šele na športnih straneh...ufff), bi nas, na naši Kulinariki vse skupaj pohvalila, ker smo s strpnostjo in kultiviranostjo daaaaaaaaleč nad povprečjem! mamaF - Mojca

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

4. jul 2008 10:33

Lahko bi se zgodil tudi zlati prinašalec,čivava ali pa maltežan.Poznam precej RW,ki so prave maza---posledica dobrega šolanja in dobre socializacije.In posledica vestnih lastnikov,ki se zavedamo da ima vsak pes kosmata ušesa. In ne napade samo RW---samo o njih se piše.Tudi manjše pasme ala čivava,maltežan ti dobro lahko zmesarijo nogo (iz lastnih izkušenj) Vendy kaj pa scenarij,ko pelješ svojo 60kg mrcino na sprehod (na povodcu jasno) in cela ulica kriči "stran,stran...kako nevaren pes,zagotovo bo koga oklal"...ja moji mrcini res na čelu piše "pojem vse kar leze in gre" Ampak ta tema je že tolikokrat prežvečena,da se jo res ne splača pogrevat. Se pa samo nekaj sprašujem.Zakaj naši južni sosedje s takim veseljem rinejo v to UŠIVO Slovenijo? Roncolino

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

4. jul 2008 10:41

Roncolino je napisal/a:
Se pa samo nekaj sprašujem.Zakaj naši južni sosedje s takim veseljem rinejo v to UŠIVO Slovenijo?Roncolino
Slovenija je že nekaj časa tranzitna država, v katero redkokdo "zaluta" za kakšen dan več. Tako da, Hrvati (in ne samo oni!) ne hodijo k nam, ampak nas samo gladko "prevozijo" k sosedom. Iz tega sledi uvedba Vinjet (če že ne znamo/moremo služiti s ponudbo, pa jim vsaj panoramo zaračunajmo...). Še vedno mi ni jasno, kaj je Bush mislil o koščku nebes, ki bi naj bila Slovenija...

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

4. jul 2008 10:48

silva se podpišem pod tvoj post. Bush pa je najveretneje bil (spet) pijan, ko je to izjavil mamica03 Sporočilo je spremenil(a) mamica03 dne 04. jul 2008 10:48:41

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

4. jul 2008 10:53

Silva mislila sem v našo zemljo,če razumš.Najbolj mi je všeč animacija,ko hrvaška pohama vse Slo ozemlje in ostane samo še Triglav kot mejni prehod,Slovenec pa pristane v Hrvaškem muzeju. Dost nestrpnosti,bodimo pridni in drugim za zgled.I feel Slovenia (še v slo jeziku logotipa ne naredijo) P.S:A res obstaja video,ki prikazuje včerajšno nesrečo (ne reševalne akcije)? Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti