Obloženi kruhki

tara31  

član od: 10.6.2008

sporočila: 30

tema odprta - 30. jun 2008 23:34 | ogledi: 8.297 | odgovori: 6

Imam jih kar nekaj za naredit pa bi rabila kako novo idejo. Jih pa potrebujem za poroko. Ponavadi jih naredim nekaj s sirom okrašeno z grozdjem, pa moccarela in paradižnik pa mesne z raznimi salamami. Če imate kako slikico so dobrodošle.

tara31

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. jul 2008 4:09

Vtipkaj pod googlove slike "canapes", "finger food" ali pa "cocktail party" ...oziroma kaj podobnega, pa bo morje slastnih slik in tudi receptov. Dobiš ogromno idej, za ure presedet za računalnikom. Mene to vedno odnese. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

macadamia  

član od: 17.5.2007

sporočila: 217

1. jul 2008 7:18

Pri nas doma so zelo priljubljeni tramezzini z lososom: kruh brez skorje narežeš na trikotnike, namažeš z malo majoneze (lahko tudi maslo ali kakšen sirni namaz), pokriješ z rezino dimljenega lososa in okrasiš z olivo, kislo kumaro, peteršiljem ... macadamia

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

1. jul 2008 7:55

Glih sem mislila losos predlagati, je pa tako s temi kruhki, te kar dosti stanejo, ker moraš met vse sorte stvari, ti pač nabavi: olive, razne sirčke (od dimljenega do gorgonzole), razne namaze naredi sama (skuta, tuna in še in še), dosti zelenjave (vložena čebulica je men superska), skratka nabavi čimveč pisanih stvari, ker mene vedno premamijo ti kanapeji, ki so čimbolj raznovrstni!!! Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

1. jul 2008 7:56

No to sem želela rečt, da ko boš mela vse te stvari doma, bo pa domišljija delala in boš videla da bojo ideje prišle kar same od sebe. Začetnica

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

1. jul 2008 19:02

 

goveji carpaccio, rukola, svež nalistan parmezan - olivno olje  

goveji jezik z bučnim oljem in rdečo čebulo

s šunko in hrenom

s suho salamo in kislo gobico

s pršutom in melono

s piščancem in papriko

beluši zaviti v popečeno slanino

 

s tremi siri in suhim sadjem

z mozzarello in paradižnikom ter baziliko - olivno olje

z gorgonzolnim namazom in sesekljanimi orehi

s svežo kumaro, skutinim namazom in koprom

s popečeno bučko, bučnim namazom in semeni

z mlado špinačo in mladim sirom (olimski madi sir za žar)

zeliščni namaz s korenjem, koruzni storž vložen

z dušenimi gobicami z gorgonzolo

z humusom (namaz iz čičerike), sveža rdeča paprika in peteršilj

popečen malancan  kolut paradižnika in pesto genovese

z popraženim cvetkom brokolija na maslu potrosenim z lističi mandeljnov

 

s tuno in olivo

z lososom in kaviarjem, trikot limonce

z mini rakci praženi s česnom in peteršiljem na rukoli

 

Na polnozrnatem ali navadnem belem toastu izrezanim z malim obodom, kot majhen krogec premera 4 cm - ostanek kruha porabimo za kruhove cmoke, lahko pa tudi nadeve naložimo na kolute baget.

 

Če smo v kuhi že bolj vešči naredimo paljeno testo(kot za princes krofke) in v te krofke nadevamo različne stvari, slane ali sladke...

 

 To so moje ideje za kanapeje jih je pa več. Jaz delam vedno nekaj mesnih, nekaj sirovih in nekaj zelenjavnih, pa je za vsakega nekaj.

Lp Sasa

 

Mir in dobro!

Sporočilo je spremenil(a) Venturini dne 01. jul 2008 19:04:44

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

9. jul 2008 10:11

Super ideje vedno razmišljam kako naj spremenim standardni način praznovanja,tu pa je nekaj zanimivih idej za vsako priložnost,vedno se kaj najde tudi v hladilniku za nenapovedane gosti in so tako pripravljeni kanapejčki nekaj čudovitega. mark5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti