S budget

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

6. jul 2008 12:10

Embalaža je še kako pomembna. To se prodaja in tega se zavedajo proizvajalci oz.prodajalci.

Cena za embalažo tetrapaka je ista lai je zelene barve in piše gor s buget ali, če je narisan kravca.

katti

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

6. jul 2008 13:24

Obstaja pa tudi dolkočen delež ljudi, ki kupuje z glavo (z možgani), ne le z očmi. In nanje se lahko seveda tudi orientira določen del trgovine. Kajne?

No, moram reči, da jaz vedno kupim najcenejši sladkor, recimo, ker je pač sladkor saharoza, v kakršnikoli embalaži že je. pa še marsikak izdelek se da tako kupiti.

Pravo nasprotje je lahko kakšna vrečka ali škatla (Italjiani so v tem mojstri) peciva, kjer je volumen embalaže 8ki je čudovito dizajnirana) vsaj 3x večji kot je volumen vsebine.

rimljanka - zasebno mnenje

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

6. jul 2008 15:07

katti je napisal/a:

Embalaža je še kako pomembna. To se prodaja in tega se zavedajo proizvajalci oz.prodajalci.

Cena za embalažo tetrapaka je ista lai je zelene barve in piše gor s buget ali, če je narisan kravca.

[sreca] katti
Tisk pa je bistveno cenejši, če je tiskano le v dveh in ne na primer 6 barvah veverica

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

6. jul 2008 18:47

Mislim, da se kvaliteta izdelkov s budget ni nič spremenila, mogoče je samo cena malo drugačna. Kupujem vedno samo v sparu, ker pri Tušu sem videla že take odpadke, da je groza. Ravno včeraj sem kupila v Tušu lignje, pa sem čez pol ure hrabro odkorakala nazaj ter jih "obvestila" o njihovih kvalitetnih izdelkih. Tako, da niti slučajno ne grem več v Tuš. Lahko je NAJBOLJŠI in najbogatejši, če prodaja take stvari. Lep pozdrav vsem skupaj! tarčica

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

6. jul 2008 19:04

kupila sem sladoled v banjici-odličen je!! senka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

6. jul 2008 21:08

res češko zgleda.. škoda bannanna

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

6. jul 2008 22:11

katti je napisal/a:

Embalaža je še kako pomembna. To se prodaja in tega se zavedajo proizvajalci oz.prodajalci.

Cena za embalažo tetrapaka je ista lai je zelene barve in piše gor s buget ali, če je narisan kravca.

[sreca] katti
Odvisno kakšna kravica je narisana in kdo jo je dizajniral. Kvaliteten dizajn (beri: tak, ki kupca še posebej privlači) stane. Marna

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

7. jul 2008 8:24

Lep in nič dražji dizajn v dveh barvah se da komot narediti. Tale rdeče zelena kombinacija je pa naravnost grozna. No, kar se pa kvalitete tiče, pa sem sem z nekaterimi sprobanimi stvarmi zadovoljen (razen kokice mi niso všeč).

sonic

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. jul 2008 9:21

Ampak v oči pa pade Kupujem pa nekako tako kot Rimljanka.

Loni Makaroni

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. jul 2008 11:11

ja, itak sol pa cukr pa to.. je men tud vseen ka je. sam bi si res lahk prvoščli lepš dizajn.. ma ne bom pametvala, sam večina delavcev pri šparu bi jim lahk za 5 jurjev bolš lepš nardila. bannanna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti