Hitro učenje tujih jezikov - karnion

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

31. jan 2010 21:25

Tole bi tudi mene zanimalo: hitro učenje tujega jezika, lahko tudi u alfa ( ali kateremkoli grškem ) stanju, da mi ena šepeta na ušesa ( ne škodi če je močno dekoltirana ), lahko preizkusi moje znanje v še čem, pa da ni drago. 

ežoj

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

31. jan 2010 21:42

Na tak način se lehko samo haloženščine navičiš ... eebiga tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. feb 2010 12:07

Jeeee, tumpika, a bi ti to meni zriktala?

ežoj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. feb 2010 12:46

No hay resultados sin trabajar mucho... Takole gre: tujega jezika se srednje talentiran človek nauči v 300 intenzivnih urah. V smislu, da predela 300 ur pedagoškega dela (kar je približno 400 šolskih ur). Kar pomeni, govor, branje, pisanje, ponavljanje, izgovorjava medtem ko pišemo, branje tekstov, branje lastnih tekstov, konverzacija.... Potem se pa vsak odloči, ali bo delal eno uro na dan (in to znese kakih deset mesecev) ali pa bo to bol intenzivno ali pa bolj ležerno. Tisto, da bo nekdo ležal v alfa stanju in da se bo znanje ulivalo vanj, je prvovrstni nateg, ampak se dobro prodaja, ker ljudstvo kljub večkratnim nasprotnim izkušnjam še vedno misli, da se da karkoli doseči zlahke. Sicer pravijo v Srbiji: kako ušlo tako izašlo. S tem, da gre zraven proč tudi denar, pamet pa ne pride. Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. feb 2010 14:52

Vendelina jr. je napisal/a:
No hay resultados sin trabajar mucho... .......................................................................

........................................................................

Vendelina jr.

! Caramba!

! Disilusionas del hombre! Soy pensa otras.?Que pensar, una muchacha con globokos dekoltados sera funcionara?

Če kdo morda ne zna špansko, sem napisal: ja, kaj pa čmo, učit se je treba.

 

ežoj

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

1. feb 2010 15:04

Lahko ti afne guncaš, ko se boš za mesec dni ognil tega mrzlega gravža tukaj..., ker pri nas še nič ne zgleda, da bi bilo v bližnji prihodnosti na prostem možno srečat kakšne globokos dekoltados... Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. feb 2010 15:55

Es mi impresion, querido amigo mio, que tu pienses sobre los senos por tanto que no puedas concertrarte sobre la idioma))) Okej, malo se napenjava, ker se ravno učiva tujega jezika, saj bova nehala)))) Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 01. 2010 15:58

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

1. feb 2010 16:28

tulka pomagaj, google prevajalnik se čist čudno obnaša ob teh njunih stavkih , pa zdej več nisem na tekočem, če morda ne gresta kam skupaj... Ognjič

_Gino_  

član od: 23.3.2015

sporočila: 4

24. mar 2015 0:10

Lep pozdrav po dolgem premoru v tej temi :).  Iskal sem kje je kaj napisanega o hitrem učenju in nikjer ni kaj dosti povedanega, tu je še največ. Zanima me če je kdo v teh 5 letih odkar je tema zdaj bil na tem tečaju? Lahko kdo priporoča? Jaz sem se sicer že dogovoril za sestanek v živo v dveh centrih zdaj sta to karnion v medvodah in pa sita ucenje,  ki je isto v medvodah.  Pravzaprav sta baje 10 min narazen.  Zadeva je sledeča... Meni se to sicer ne zdi tako slabo in možno da deluje (pa itak sem se zato glih dogovoril za osebni obisk pri obeh crntrih, ker vidiš kje je boljše... Sicer meni je gospa pri centru Sita zatrjevala, da so oni baje boljši od Karniona?). Če je kdo v teh letih bil na teh tečajih, bi prosil za komentarje da se lažje odločim če bom sploh šel. Tam itak povejo da je vse super,  da pol lepo zaslužijo,  samo najboljše informacije dobiš od nekoga, ki je dejansko bil tam in dal to skozi.  Zahvaljujem se že v naprej za odgovore. 

_Gino_

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

24. mar 2015 13:57

_Gino_ je napisal/a:

 Sicer meni je gospa pri centru Sita zatrjevala, da so oni baje boljši od Karniona?). 


_Gino_

 

 

Če bi šel v Karnion, bi ti zagotovo povedali, da so oni boljši od Sita, kaj praviš. Valjda ne bo ženska sama sebi v skledo pljuvala?

Kako hitro se boš naučil tujega jezika, je odvisno predvsem od tebe. 

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti