Počitnice v dvoje

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

tema odprta - 24. jun 2008 14:52 | ogledi: 3.501 | odgovori: 22

Punci gresta jutri v kolonijo za 10 dni moj dragi me je pa presenetil in si vzel dopust v četrtek in petek. Je rekel, da bi me na morje peljal (joj, nazadnje sva sama bila pred cca 10 leti) in naj najdem kakšno varianto.

Najprej sem se seveda spomnila vas, zato vas lepo prosim za kakšen koristen namig

Seveda bom še malo last minute po agencijah počekirala, a vseeno....

blažkaa

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. jun 2008 14:55

Zdaj tako na hitro se sicer nič ne spomnim, za kdaj drugič pa priporočam, ker je tudi na moji wish list-i: Romantični izleti po Sloveniji ali 100 družinskih izletov po Sloveniji. Ti dve knjigi imam nagledani, ker lahko v njih prav izbereš npr. regijo, potem imaš pa prav našteto kaj vse si lahko greš pogledat, pa spodaj spletne strani, pa telefonski turističnih centrov ipd. Men se zdi, da sta dobri knjigi no. Ta prva je malo pod 30 € ta druga pa malo nad 30 € - mislim, da se splača, samo jaz sem trenutno suha kot poper. Drugače pa uživajta. Začetnica

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

24. jun 2008 16:15

Šotor v avto, pa gremo. Tako midva običajno hodiva na dopust. Če dobiva kje kako sobo brez posebnega truda, jo pač vzameva, sicer pa kampirava. Kuhava pa na dopustu odkar hodiva spet sama tako ali tako nikoli ne. Nena

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

24. jun 2008 16:23

toplice,welnes,kopeli masaža,.... mogoče Olimje anaeva

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

24. jun 2008 16:41

Midva se letos tudi po desetih letih odpravljava na dopust kot svetuje nb. Prvič, ko sva bila, sva dala hčere v kolonijo in sva šla po Dalmaciji. Bilo je super.Letos je plan Bosna. Bomo videli. lili_stef

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

24. jun 2008 17:17

Letos imamo kolektivnega že sedaj 14 dni ,mož pa ne,se mu je pa posrečilo dobiti v četrtek in petek.Sva se odločila za kolesarjenje po Prekmurju,sobo bova že nekje dobila pa tudi v Moravske toplice se bova namočila. lp goga

SRNA  

član od: 18.2.2008

sporočila: 37

24. jun 2008 17:22

Jaz pa grem letos za teden dni V EGIPT- Hurgado(mislim da SOMA BAY) Komaj že čakam, se pa zelo bojim leta z letalom, ker se lansko leto ob letu nisem najboljše počutila. KAJ PRIPOROČATE PROTI SLABOSTI NA LETALU????? Pa ne rečt kakšen ingver, ali Dramida tablete ker mi ne pogajo. Kako je z uspavalnimi tabletami??? Prosim za nasvete... SRNA

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

24. jun 2008 17:40

Če ne želita iti daleč pojdita v Portorož. Imajo veliko hotelov in tudi veliko kulinarične ponudbe. Če pa imata avto in kakšno željo po potovanju, potem pa vama priporočam, da gresta na kratko potovanje in sicer v Italijo na Cinqe terre. To je obisk 5 -ih prekrasinih vasic. swarovski

Mojca32  

član od: 22.8.2005

sporočila: 69

24. jun 2008 19:57

Gogad probajta iti v penzion jabolke in hruške v Radoncih (Grad). Imajo res idilične sobe in zelo veliko možnosti za kolesarjenje. Verjamem, da vama ne bo žal. Pa uživajte vsi, ki ste na dopustu. Mojca32

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

24. jun 2008 21:00

Joj punce, ful ste pridne. Trenutno sem med pakiranjem za punci, prebrala bom komentarje in predloge malo kasneje, se mi je pa zataknilo tam, kjer je v tem trenutku najmanj potrebno Ne najdem svojega potnega lista Nikjer Morda kdo ve, če bi me na Hrvaško spustili z vozniškim izpitom??? Glede na to, da je to tudi identifikacijski dokument. Pa še sliko ima. Nimam pa osebne izkaznice. blažkaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti