Kaj bi vi vozili,kateri je vaš sanjski avto.

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

24. jun 2008 10:39

Jaz bom imela avto na stisnjen zrak, ki letos pride ven. Osnovna verzija naj bi koštala tam cca.4000€. Tako bom naftarje spravljala ob pamet. Zaenkrat so menda še kar glasni, ampak za mestno vožnjo bodo pa super. Dosegajo 100km/h in eno polnjenje s stisnjenim zrakom naj bi zadostovalo za 200 km. En "tank" naj bi prišel pod 2 €!! Lp, veverica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

24. jun 2008 10:53

daga je napisal/a:
F I Č O! V njem sem bila srečna, mlada in še kaj. daga

 

ni boljšega, tako sem bila navezana, da ko sem se morala odločiti za drugega nisem spala šest mesecev in tudi vozila ne

Daga, si vidla ta nove kako so lepi? 

Anamarija

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

24. jun 2008 11:54

sara je napisal/a:
Jaz bom imela avto na stisnjen zrak, ki letos pride ven. Osnovna verzija naj bi koštala tam cca.4000€. Tako bom naftarje spravljala ob pamet. Zaenkrat so menda še kar glasni, ampak za mestno vožnjo bodo pa super. Dosegajo 100km/h in eno polnjenje s stisnjenim zrakom naj bi zadostovalo za 200 km. En "tank" naj bi prišel pod 2 €!! Lp, veverica
sara/veverica, lahko kaj več napišeš o tem avtu? Katere znamke je in kje se ga bo dalo kupiti? Hvala! lp lunacka

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

24. jun 2008 12:33

Q7,pa novi A4 avant balu

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

24. jun 2008 12:52

Volvo in Toyota, tudi Mazda. Volvo Crosscountry oziroma modeli karavanskega tipa. Toyota terenec (trenutno imam malega Yarisa), Mazda mi je všeč 2 in 3 ter neka terenska. Vsekakor sem ZA Japonce in PROTI Francozom - vsaj pri avtomobilih. V kulinariki je ravno obratno ;)

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

24. jun 2008 13:11

sanjski avto

Bojan Administrator

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

24. jun 2008 13:20

Nissan X-Trail :) V majhnih avtih ala polo, clio... se pa ne počutim varno, še posebej ne na naših cestah! Odgovor na vprašanje kaj bi najraje vozila je pa Segway. Nekoč bo moj Urša Sporočilo je spremenil(a) urssa dne 24. jun 2008 13:21:50

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

24. jun 2008 13:44

Draga, ja fičo nam je res dobro služil. Pa v prometnem je bilo napisano, da je limuzina. Na ta račun smo se dostikrat nasmejali. Ker sem si želela limuzino, sem kasneje kupila Audi 80, katerega vozim še sedaj. Pa je že polnoleten in mi še vedno dobro služi. In če bi se sedaj odločala, kaj kupiti, bi zopet bil Audi. regina

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

24. jun 2008 14:50

lunacka je napisal/a:
sara je napisal/a:
Jaz bom imela avto na stisnjen zrak, ki letos pride ven. Osnovna verzija naj bi koštala tam cca.4000€. Tako bom naftarje spravljala ob pamet. Zaenkrat so menda še kar glasni, ampak za mestno vožnjo bodo pa super. Dosegajo 100km/h in eno polnjenje s stisnjenim zrakom naj bi zadostovalo za 200 km. En "tank" naj bi prišel pod 2 €!! Lp, veverica
sara/veverica, lahko kaj več napišeš o tem avtu? Katere znamke je in kje se ga bo dalo kupiti? Hvala! lp lunacka
Ja , tule je spletna povezava do osnovne informacije, potem pa kar išči naprej pod "air car". Edini resnejši problem zna bit, ker ima zelo lahko konstrukcijo. Testi varnosti se tako z nekim Mercedezom pač ne bodo mogli primerjat. Jaz ga že komaj čakam, le da mi mož ne pusti kupit že kar prve runde, menda se boji da bi me kam v nebo odneslo. Problem stisnjenega zraka je namreč visoka eksplozivnost, čeprav so to pri tem avtu rešili tako, da je "tank" oblečen s kevlarjem (sem prav napisala?) in naj ga ne bi razgnalo. Vsekakor komaj čakam, ker imam že poln kufer tega, da tile naftarji bajno služijo na naš račun, pa še okolje mi bo hvaležno!! www.youtube.com/watch?v=QmqpGZv0YT Lp, veverica Sporočilo je spremenil(a) sara dne 24. jun 2008 14:51:45 Sporočilo je spremenil(a) sara dne 24. jun 2008 14:52:12

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

24. jun 2008 15:50

Pa stari "činkvečento" - Fiat 500. Ga je lepo videt. Jaz namreč avte raje gledam, kot vozim, sem precej nerodna in preplašena na cesti, zato "sanjskega" zame ni. So mi pa nekateri bolj, drugi pa manj všeč - po obliki, drugo...samo, da vžge in pelje. No, potem so mi všeč še fičo, stari hrošč, mini morris, novi fičo, stari twingo, skratka kar je zaobljeno in prijazno gleda. Ne glede na vse to pa je moj moto: ga ni čez lepe in dobre čevlje! mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti