Solarij - štepanjsko naselje, fužine, moste, polje ...?

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

tema odprta - 20. jun 2008 12:24 | ogledi: 4.065 | odgovori: 6

Punce,

a pozna katera kakšen dober solarij na tem območju?

Hvala vam!

Noel

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8695

20. jun 2008 12:26

Atlantis - BTC, Hiša lepote Porenta (Polje)... Pozdravček!

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

20. jun 2008 21:02

hej, jaz poznam en dober solarij, pa še zastinj je, in danes je delal s polno paro ;) reče se mu sonček, pa samo na balkon, ali pa na prvo klopco je treba it... res ne razumem ljudi, ki se ob takem vremenu hodijo cmarit v solarij. mala zelena

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

21. jun 2008 1:33

Mala zelena, eni nimajo časa bit na sončku, spet drugi so alergični in hodijo zato v solarij, nekateri so pa mnenja, da je izpostavljenost UV žarkom v solariju lažje kontrolirat kot na soncu in zato hodijo po barvo tja. Jaz sem žal alergik in mi je solarij svetovala zdravnica. Sem lani sprobavala in je bilo za odtenek boljše, ampak občutek, ko ležiš v tisti "trugi," je res grozljiv. Če bi lahko, bi tisočkrat raje ležala na toplem sončku nekje na plaži, a kaj, ko takoj dobim velike srbeče izpuščaje. In alergikov je res ogromno. Hotela sem povedat samo to, da ni nujno, da si prismojen, če hodiš v solarij. Sem jih pa že videla nekaj, ki so se malo prismodili notri, hehehe.. Noel, upam, da si našla solarij v svojem koncu. LP RadaJem

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

21. jun 2008 6:53

mala zelena je napisal/a:
res ne razumem ljudi, ki se ob takem vremenu hodijo cmarit v solarij. mala zelena

 

Kaj pa če imaš alergijo tako kot jaz in je solarij edina rešitev, da se potem lahko pojavim na soncu?

 

Pa tako ali tako sem pristaš solarija- lepo enakomerno rjav si na vsakem delu telesa. Nekajkrat letno pa tudi ne škoduje preveč.

Lep dan in veliko se smejte

Sporočilo je spremenil(a) Simona84 dne 21. jun 2008 06:54:09

neznan uporabnik

21. jun 2008 8:57

meni tudi niso všeč solariji, enkrat sem bila pa mi ni bilo všeč ležat v "trugi"...pa če imam možnost na sončku se posončit pa kako knjigo v roke bo boljš rezultat, pa škoda denarja se mi zdi za solarij... lovebeyba

srcektorta  

član od: 13.5.2008

sporočila: 153

22. jun 2008 19:20

pejt v kranj studio-sonce je 1500 wattov srcektorta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti