Last minute počitnice

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

20. jun 2008 18:21

LM počitnice se mi zdijo zanimive saj jaz težko naprej celo leto načrtujem kam napotovanje ali izlet.Dobro če se oglašate če imate kakšne pozitivne ali negativne izkušnje in nanje opozorite na kaj je dobro da smo pozorni. mark5

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

20. jun 2008 20:46

Midva z možem hodiva skoraj edno na LM dopust. Ker so te variante bistveno cenejše, nisva zahtevna glede namestitve ali hrane v hotelih, čeprav je do sedaj vse klapalo in sva bila vedno zadovoljna. Tako sva šla na to varianto štirikrat na Kanarske otoke, v Turčijo, Dominikansko republiko in v Tunizijo. Letos pa upava, bo padla Mehika. Je pa res, da nimava izkušenj s Hrvaško. Fino je, da si z denarjem, ki ga tako prihraniš, najameš skuter ali avtomobil, si ogledaš znamenitosti, pa še občutek, da si bil na dopustu za malo denarja je krasen. rosie

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

20. jun 2008 20:47

Joj, pozabila napisati: vsem želim naj, naj, dopust Lp, Rosie rosie

_mary_  

član od: 18.6.2007

sporočila: 26

5. avg 2008 18:00

Zdravo! mene pa zanima, kakšne imate izkušnje z last minute počitnicami preko relaxa? s fantom greva letos prvič preko relaxa na korčulo - vela luka. za namestitev izveva šele dan pred odhodom - penzion ali zasebna namestitev. ponudba je poceni, kar naju je tudi prepričalo, da sva se odločila. nisva zahtevna, glavno da je soba in kopalnica/wc in nekako čisto. ima kdo mnenja, izkušnje? lp _mary_

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. avg 2008 19:27

Če nisi preveč zahteven gost in ti je pomembna le streha nad glavo in sanitarije, si na koncu verejtno redko samem lahko ponudila, in temu priemrna je cena. To pač moraš vzeti v zakup. Pri poceni stavreh je vedno tako: lahko da je vse v redu, če ni, je pa nizka cena izgovor, da je lahko kaj narobe. Bodi optimist, če bo šlo kaj narobe pa iz danega izvleči največ, kar se da. Pa drobni tisk ponudbe dobro preberi, tam se skriva največ podatkov, kako ravnati v primeru, da se "nasankaš".

Bodi optimist in se veseli dopusta. Mamamia

 

mamamia

_mary_  

član od: 18.6.2007

sporočila: 26

25. avg 2008 12:08

mamamia hvala za optimističen nasvet :) hotel in hrana sta bila ceni primerna, pa še zmeri ok. počitnice so uspele. Veliko je odvisno, kako sam poskrbiš za dobro vzdušje. lp _mary_

dandej  

član od: 13.2.2008

sporočila: 71

25. avg 2008 12:44

Jaz sem že tudi bila preko Relaxa last minute in je bilo vedno odlično, saj sem imela vedno normalno namestitev kot vsi ostali v tem hotelu, plačala pa veliko manj, tak da se ful splača. Vedno pa sem rezervirala znani hotel. Pri "no name" je pa tudi tako, da večinoma vedno veš, kateri hotel bo to. Npr. letos je kolegica šla na Hvar v Jelso, in je bil no name hotel, 3 zvezdice in all inclusive in potemtakem se ve, da ne more biti drugi kot Hotel Hvar. Isto lani, ko sem bila na Korčuli. Soseda na busu je imala "no name" in ko je povedala, da ima polni penzion, je bilo jasno, da gre v Bon Repos in je bilo res. bobika

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

26. avg 2008 5:25

Je šel kdo od vas z last minute varianto na dopust v oktobru? Kaj bi priporočali? Hvala za vse nasvete!

Lep dan in veliko se smejte

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

26. avg 2008 14:25

Simona84 je napisal/a:

Je šel kdo od vas z last minute varianto na dopust v oktobru? Kaj bi priporočali? Hvala za vse nasvete!

Lep dan in veliko se smejte

Že v septembru, zlasti pa v oktobru cene v italijanskih, v sezoni sicer zelo dragih letoviščih  dramatično padejo (zelo lepo hiško, primerno za štiri do šest oseb  ob obali na Sardiniji lahko za teden dni najameš za 100 evrov , včasih je vključen še trajekt in nemalokrat tudi najem skuterja).

www.imobilsarda.com , www.marein.it

Zelo primerna za oktober je Pantelleria, pravkar sem malo gledala cene, od 20. septembra dalje lahko letuješ v sanjski hiški za 15 evrov na osebo dnevno, cena vključuje najem skuterja.

www.pantellerialink.com

 

Če zaenkrat ostanemo le pri Italiji, oktober je tam eden od najprimernejših mesecev za dopust ali potovanje. Samo odloči se, kakšen žanr in lokacija oddiha je zate, pa  izbiraj. Če boš rabila kakšen naslov ali konkreten nasvet, se mi pa oglasi na zs.  

 

 

 

 

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti