Katera voda je najboljsa?

neznan uporabnik

24. avg 2010 14:39

Sicer takrat še ni bilo interneta, so bile pa drugačne tehnike in metode: Pred mnogimi leti tam čez lužo so uspeli uturiti eno krasno vodo, ognjena imenovano, no, kaj se je potem zgodilo, je Vejnov Džoni velikokrat interpretiral.. Meni termin "živa voda" povzroča mravljince, si vedno predstavljam, kaj vse živega tam notri migeta (bičkarji, amebe..) Pa "informirana voda"..? To mi pa deluje, kot da me bo kdo z njo robotiziral, no. A da bi si kdo upal poimenovat neko vodo "zdrava"? Tega pa mislim da še nismo vzel japaja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. avg 2010 8:14

japaja, rukneš eno flašo informirane vode, pa boš imela frizurco kot Einstein in elektirka bo kar švigala ven iz tvojega naglavnega okrasja.

Drugače, ko si glih omenila čezlužno deželo. Še v prejšnjem tisočletju sem tam pvič videla tako imenovane oxygen bare, dizaster, folk je sedel noter in se zadeval. Pa, dajte no, grem rajši v hribe. No, tam se pa še da najti izvir ali dva vode.

Loni Makaroni

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

25. avg 2010 12:19

japaja je napisal/a:

A da bi si kdo upal poimenovat neko vodo "zdrava"? Tega pa mislim da še nismo vzel japaja

Zamujaš, japaja, celo spletna stran s tem imenom obstaja. Tukaj. Ups)

rimljanka

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

25. avg 2010 12:27

Loni je napisal/a:
Še v prejšnjem tisočletju sem tam pvič videla tako imenovane oxygen bare, dizaster, folk je sedel noter in se zadeval.
Ne kapiram ... ?? (Sem pa dobila asociacijo na eno inhalacijo pri zdravniku ... Močan prehlad ... inhalacija ... deveta nebesa!! Meni je bilo tako dobro, da bi šla še 1x pa znova pa spet. Ne vem, kaj so mi dali, ampak bilo je božansko!) sara

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. avg 2010 12:44

Sara, nič hudega, ker prav nič ne zamujaš. Usedel si se na barski stolček, naročil okus kisika in dobil masko, nekaj v tem stilu. Čisto mimo, če mene vprašaš.

Tu imaš vse razloženo:

http://www.wisegeek.com/what-is-an-oxygen-bar.htm

Loni Makaroni

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

25. avg 2010 13:12

Thanks. sara

neznan uporabnik

25. avg 2010 13:31

Okej, poimenoval.. Nisem še zasledila vode v prodaji z imenom Zdrava (res pa je, da je več kot toliko ne gledam) voda. Zdrava voda WWW pa prodajajo bolj etikete, tako se mi zdi na prvi pogled. Morda delam krivico, se še nisem poglobila.. PS.: Sicer pa lahko jaz sama sebe na WWW tudi poimenujem najlepša (pa morda nisem), drugače se pa vidi in sliši, če si to napopam na čelo in grem v realno javnost. Takrat me lahko kdo pocuka za rokav in zahteva certifikat Ojoj......... japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 25. 2010 13:32

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

25. avg 2010 13:31

Zdrava voda, polnjena na 902 metrih.  Kaka fora! Sem pa vedno mislila, da so tele oxygen bare pogruntali Japonci. Oni imajo teh barov šepaše (oz. so jih imeli, kako je zdaj, ne vem).

Dobi se pa ena nova zadeva, ki si jo "unbedinkt" moram kupiti!

Vanja

neznan uporabnik

25. avg 2010 13:36

Ne, ne, Vanja, kolikor se spomnim, je v Kamniški Bistrici oz. tam zgoraj res eno zajetje. In voda iz pipe pri oštirju pod temi gorami je res super. Mi je povedal, da imajo "svojo" vodo, a to je bilo tako mimogrede, v small talku ob šanku..... japaja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. avg 2010 13:09

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Kaka fora! Sem pa vedno mislila, da so tele oxygen bare pogruntali Japonci. Oni imajo teh barov šepaše (oz. so jih imeli, kako je zdaj, ne vem).

Vanja

 

Vanja, si pravilno mislila, samo na Japonskem jaz nisem bila, sem jih pač videla na prekolužnih tleh.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti