Daljnovod-kozjak

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

26. jun 2008 7:17

In zakaj se niso odzvali vabilu studia Mb? Smo res tako ničvredni, danas pustijo na cedilu in delajo čisto po svoji presoji? In še naš župan je stisnil rep med noge. mišika

baukica  

član od: 23.6.2008

sporočila: 10

26. jun 2008 9:38

Nop, mišika, popravek: na koncu je župan oz. mestni svet pod njim podprl iniciativo. In župan je novinarjem dejal: "Če ne bodo upoštevane zahteve krajanov, bo velika katastrofa."... "Krajani bodo v tem primeru tudi fizično preprečili gradnjo."

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

26. jun 2008 10:02

Podpisala,me pa nekaj zanima Mene so ravno prejšni mesec peglali,da naj ne podpisujem internetnih peticj.Ker so neveljavne,ker ne morejo jamčiti podpisa.Dejansko je to res...jaz zdajle lahko podpišem še vse sorodnike pa bo 20 glasov več.Pa še vse krajane ipd.... A te internetne peticije sploh veljajo??? Roncolino

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

26. jun 2008 11:19

Aaaaa nisem vedela, da je le padel pod pritiski krajanov...hvala za info. mišika

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

26. jun 2008 11:38

mah, js bi jim odklopla elektriko, pol bi blo pa luštno.. ma nekje more it a ne bannanna

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

26. jun 2008 12:36

Baukica hvala za takšne strani, da ne bodo letele nizke pripombe kot od nevedne bannannane. mišika

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

26. jun 2008 14:45

Na enem forumu sem kopirala del komentarja v zvezi z daljnovodom Kozjak (gospodu se opravičujem, upam, da mi ne bo zameril): »Včasih je mestna kanalizacija tekla v jarkih na površju. To je bilo ceneje in vendar je danes zakopana dovolj globoko pod površjem. Včasih je večina telefonskih in elektro hišnih priključkov potekalo po zraku, danes so celo na vasi že v zemlji. Danes je večina daljnovodov v zraku, nekoč bodo v zemlji, le ljudje morajo imeti dovolj poguma, da povejo in pokažejo boljšo rešitev, ki pa je seveda še vedno slaba, vendar manj slaba od prejšnje. libra

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

26. jun 2008 14:52

mišika, če je varianta da gre daljnovod pod zemljo je čisto v redu in se s tem strinjam. Vesela pa bi bila, če bi se vsi lastniki zemljišč, katere bo treba prekopati strinjali s tem. V to pa močno dvomim. Pa veliko uspeha pri pogajanjih, vam držim pesti. reza

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

26. jun 2008 15:41

terezija, Sem tudi jaz vesela, da boste držali pesti za ugodno rešitev tega problema z 2 x 400 Kv daljnovodom. Že prejšnji župan se je zavzemal za polaganje daljnovodov v strugo Drave in v obstoječih koridorjih , dodatno pa bi bila potrebna še sanacija tega južnega koridorja. Povem vam, da v zemljo bi tudi lastniki dovolili,saj sevanja ni oz., ni tako močno kot pri daljnovodih nad zemljo, pa še z estetskega vidika je bolj sprejemljivo. V našem kraju že imamo plinovod, letos dobimo še enega in z Gaspromom je govora še o dodatnem, slišim. Seveda bodo rovali pod zemljo in posekali tudi kakšne trajne nasade, ki pa se jim bodo izognili, kolikor se le da, seveda tudi hišam. libra

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti