Slastičarski pripomački na e-bayu

viki  

član od: 11.12.2002

sporočila: 10

tema odprta - 16. jun 2008 10:08 | ogledi: 1.844 | odgovori: 5

http://stores.ebay.co.uk/Make-A-Wish-Cake-and-Wedding-

ker veliko kupujem prek e-baya, zlasti obleke, sem pogledala še pod cake decorations. In odprla se mi je tale trgovina. Že dolgo me matra tičino masa in sem tule našla instant pripravek, ki ga predvidevam zmešaš z vodo. Pa ne vem, če je to to. Royal icing??. Ve katera? Bi pa naročala tudi kaj drugega, če so cene bolj ugodne kot pri nas. kako se vam zdi? lahko tudi za katero drugo kaj vzamem.

lp.

ps. Drugače pa vas berem že leta, oglašam se pa ne ravno pogosto

viki

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

16. jun 2008 10:25

Roya icing ni tičino masa. Royal icing - sladkorni led - je sestavljen iz beljakov in sladkorja, namenjen je za prekrivanje piškotov, pisanje...

matilda

viki  

član od: 11.12.2002

sporočila: 10

16. jun 2008 12:42

o, hvala za odgovor. bi se še nasmodila. sem slaba v angleščini in pekarstvu. jo bom pa v Ramssu kupila. Saj je menda tudi v Krškem, ne? viki

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

16. jun 2008 12:55

Na njihovi strani ni videti, da bi bil rams v Krškem, ampak jo tako ali tako lahko naročiš po netu.

Sicer sem jo na tistem linku tudi videla (500g pakiranje), vendar moraš vedeti, da jo za eno torto rabiš lahko tudi do 1 kg, tako da se jo (z vidika poštnine) ne splača naročati iz VB.

matilda

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

17. jun 2008 18:36

Viki, firma Rams ima trgovino samo v Mariboru. regina

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

17. jun 2008 21:11

Imam v spominu iz Goljatovega tečaja, da je bilo govora o Ramsu in Krškem, samo potem meni ni bilo nič jasno, da ga ni v Krškem. Gre mogoče za kakšen drug Rams? katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti