Kam daste živali, ko greste na dopust?

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

15. jul 2013 18:52

tejchiika je napisal/a:

Merkam katero koli žival, medtem ko greste vi na dopust. imamo veliko hišo in vzadaj veliko vrta, tako da je primerno za katero koli žival. kontaktirajte me na 041547739 in dogovorili se bomo vse!



tejchiika

Pol pa ne pokosit trave, bom pripeljala merkat Špeliko in Manco .

 

jade

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

15. jul 2013 20:51

začetnik je napisal/a:

Ko je domov prišel kužek, oz. še preden je padla odločitev, da pride, je bilo razjasnjeno vse. Od takrat ko je pri hiši, so tudi vsi dopusti prilagojeni temu, da gre lahko zraven. Če se kdaj službeno zgodi kaj nujnega, je pri starših, ki jih dobro pozna, a še vseeno drži surlo ob vrnitvi.



začetnik

 

anibas

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. jul 2013 8:53

Ampak se še vseeno zgodi, da prideš v situacijo, ko si lahko že dogovorjen, pa nekdo zboli ali kaj drugega. No, mi smo se že na začetku pozanimali o pasjih hotelih v bližnji okolici. V dobrih 13ih letih ga je naša mrcina videla samo enkrat. Ker na morje z nami nikoli ni hodil, drugam pa povsod.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti