Elektronski odganjalec mačk

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

15. jun 2008 18:35

Ežoj, moj sin se je kot mali tak bal sesalca, ka je kuj kričal in jokal. Problem sn rešla tak, da sn šla ven z njim, sesal pa je ata. In to mu je ostalo pol v krvi še dolga leta. Jupi! tumpika

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

15. jun 2008 18:42

Glede sesalca je bilo pri nas ravno obratno. Moj starejši sin je hotel vedno sesat, doma, pri sosedovih, na kakšnem obisku. Seveda se je to z leti povsem spremenilo. riba-ribica

arksi  

član od: 27.9.2007

sporočila: 24

15. jun 2008 19:19

Pri nas smo kupili najprej cenejšega, nato pa še dražjega,cena je bila 15000 Sit.V trgovini so mi zagotovili, da na terasi ne bo nobenega mačka več.Zagotovljeno mi je bilo,da tudi okoli hiše ne bo več nobene mačke, a so šle mačke mimo elektronskega odganjalca naravnost na našo teraso spat na ležalnike.Tako, da mislim, da je ta nakup metanje denarja skozi okno. Lep pozdrav Arksi arksi Sporočilo je spremenil(a) arksi dne 18. jun 2008 07:57:04

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

18. jun 2008 7:47

Je kdo gledal včeraj na TV, da poleg elektronskega odganjalca mačk in ostalih živali preizkušajo tudi elektronski odganjalec mladine  .  Je fant, ki so testirali, izjavil, da kaj dolgo teh zvokov res ne bi mogel prenašati .

Cila

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. jun 2008 9:32

Se v celoti strinjam z jade. Kaj je pa tista ženska rinila v vrtičkarstvo, podeželje in te stvari, če ne prenaša živali? Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. jun 2008 11:01

tumpika je napisal/a:
Ežoj, moj sin se je kot mali tak bal sesalca, ka je kuj kričal in jokal. Problem sn rešla tak, da sn šla ven z njim, sesal pa je ata. In to mu je ostalo pol v krvi še dolga leta. Jupi!tumpika

Ateku ali sinu?

ežoj

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

18. jun 2008 12:37

Vendelina jr. je napisal/a:
Kaj je pa tista ženska rinila v vrtičkarstvo, podeželje in te stvari, če ne prenaša živali? Vendelina jr.

S tem se pa ne strinjam. Če ne mara, da ji mačka koplje in opravlja potrebo v gredico solate, še ne pomeni, da nebi smela imeti vrta in živeti na podeželju. Tudi jaz sem imela muco, pa ji tega nisem dovolila.

Če ta soseda ne želi, da v njen vrt hodjo muce, naj si naredi ograjo, pa bo problem rešen. V naši ulici imajo že skoraj vsi ograjene vrtove in jim nihče ne zameri.

Žalostno pa je, da mora groziti z nasiljem nad živaljo, ko pa se da problem tako enostavno rešiti...

 

matilda

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. jun 2008 13:12

Kaj pa vem. Moja starša imata hišo na obrobju mesta in tam je tudi nekaj gredic sočivja. Tiste gredice so imele rade mačke iz celega kvarta in to je mojo mamo jezilo do trenutka, ko je videla, da v taki bitki itak ne more zmagati. Mačke bodo vedno. Ograja pa mačkam nekako kakšnega silnega problema ne predstavlja. Enivej, potem sta starša postavila en kvadratni meter mivke in mačke zdaj kdaj zaidejo na tisto vecejko. Solato pa pustijo pri miru. Vendelina jr.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

18. jun 2008 14:03

Vendelina jr. je napisal/a:
Ograja pa mačkam nekako kakšnega silnega problema ne predstavlja. Vendelina jr.

Pri nas postavljajo tiste zelene mrežaste ograje do višine meter in pol. Kdor ima živo mejo, da nižjo, da mačke ne morejo spodaj.

No, pri nas imamo bolj problem pri vhodnih vratih, kamor hodijo mački markirat. Verjemite, da sem samo enkrat pozabila otroški voziček pred vrati

matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti