Dopust stil,robinzon,

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

13. jun 2008 21:19

Jaz žal vtisov še nimam, sem pa ravno včeraj brskala po robinzonskih počitnicah. Me pa ni ravno zamikalo. Mogoče najdeš kaj uporabnega. http://www.hrvaska.net/pust_poc_pasman.htm lp,pinka

mesečina  

član od: 13.6.2008

sporočila: 13

13. jun 2008 21:43

Hvala ti pinka,za to stran saj sem sama že nekaj iskala vendar te strani nisem našla,no vsem hvala,vendar po vsem tem kaj ste mi napisali bo bolje,da vsaj enkrat poslušam mojega ,dragega,in gremo ko vsako leto na jadranje. mesečina

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

13. jun 2008 22:28

O, jaz bi pa tako šla, zdaj ko sem si pogledala zgornji link. Zaradi elektrike in umivanja se sploh ne bi sekirala, tudi s kuhanjem ne bi bilo problemov, otroci bi zagotovo uživali, ampak da bi moj mož zdržal brez elektrike več kot en dan - ni šans :(((

mesečina  

član od: 13.6.2008

sporočila: 13

13. jun 2008 22:46

ja saj to, pri meni pa otroci brez računalnika,ker sta dva najstnika in bi cel dopust poslušala kak je tu bedno,zakaj smo šli.......jaz pa mislim,da bi se kar vživela v stilu ,robinzonke, mesečina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jun 2008 8:23

Mesečina, če imaš dva najstnika, potem sta otroka pač v fazi, ko jima je večina stvari bednih. Velja tudi za počitnice (od robinzonskih do all inclusive v petzvezdičnem resortu). Saj bo minilo. Vendelina jr.

TEKAČICA  

član od: 20.3.2007

sporočila: 9

16. jun 2008 9:59

Mesečina, na robinzonskem dopustu sem preživela štiri poletja in nam je bilo zelo všeč.Bili smo dve družini, mi z dvema najstnikoma, prijatelji z najstnico in otrokom starim 2 leti, pa ni bilo nobenih problemov. Na Pašmanu, kamor nas je lastnik pripeljal s svojo barko iz Zadra.smo imeli tudi svoj čoln, ker v trgovino drugače, kot po morju ni bilo dostopa. V hiški je bil 50l hladilnik na plin, razsvetljava na plin....okoli nas pa par kilometrov nikogar ... Mi smo zelo uživali in če vprašaš otroke bi šli še... lp tekačica TEKAČICA

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

16. jun 2008 11:40

Vendelina jr. je napisal/a:
Mesečina, če imaš dva najstnika, potem sta otroka pač v fazi, ko jima je večina stvari bednih. Velja tudi za počitnice (od robinzonskih do all inclusive v petzvezdičnem resortu). Saj bo minilo. Vendelina jr.
To je res...saj smo bili vsi taki. Moja 12nica že kaki dve leti, preden se odpravimo na morje, vsaj en teden stoka, češ kako bo pa letos bedno....no potem se kar nekako ustroji, če pa jo naslednje leto vprašaš, kam bi šla, bo zagotovo povedala lansko lokacijo:))) Prav čakam, kaj bo letos in še par let naprej....aaargh. mamaF - Mojca

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

16. jun 2008 12:19

Meni je bil najlepši dopust brez elektrike več časa smo imeli za druge stvari na katere med letom pozabimo pa tudi časa nimamo.Bil je čas ko smo se imeli lepo otoci so uživali ker smo se ves dan lepobrez nervoze in hitenja preživljali dan kaj bi dala da bi bilo saj en dan spet tako. mark5

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

10. avg 2008 22:43

No, v prejšnjem postu sem napisala, da me robinzonske počitnice ne mikajo. In glej ga zlomka, za mano je sedemdnevni robinzon na otoku Pašman. Vtisi odlični. Na drugačne počitnice sploh več ne grem. Če še zdaj kdo rabi kakšne informacije naj samo vpraša, informcije iz prve roke. lp, pinka

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

11. avg 2008 9:23

Tudi jaz sem bila letos prvič na robinzonskih počitnicah. Bilo je čudovito in drugo leto ponavljamo, če se bo le izšlo. Bili smo v juniju, dva tedna in če bi se dalo, bi ostali še tretjega. Lp moja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti