Odhod sodelavke- majhno darilo oz. presenečenje

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

tema odprta - 13. jun 2008 10:26 | ogledi: 9.649 | odgovori: 5

Pozdravljene.

Sej ne vem niti, če sem naslov napisala uredu, ampak verjamem, da boste razumele kaj želim vprašati.

Namreč naslednji petek odhaja iz firme ena sodelavka, sedaj pa bi ji me rade pripravile eno majhno presenečenje. Namreč ona je rekla, da bo v petek pripravila eno malico za vse nas.

Me pa ji mogoče rade kaj "ušpičile" pa nekako nimam ideje kaj. Aja pa še to, kaj pa se ponavadi podari takšni osebi. Denar se bo namreč pobral in potem bomo ji neki kupile za spomin, pa še ne vemo kaj. Vsako informacija je dobrodošla.

lp

brkn83

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

13. jun 2008 10:49

Darilni bon za toplice, ali kaj zlatenine, zavisi koliko ste pripravljeni odšteti.

lp

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 13. jun 2008 10:52:00

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. jun 2008 11:01

Če poznate njen glasbeni ali gledališki okus, jo lahko zvečer peljete tudi na koncert, predstavo itd., potem pa še nekam plesat ali kaj spit oz. pojest, pa jo bo namesto stvari na vas spominjal lep dogodek! mamaF - Mojca

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

13. jun 2008 14:43

Pri nas so odhajanja trenutno aktualna.Ob odhodu naše nadrejene iz mojega štuka smo ji kupile prstan,eni iz drugega štuka pa so kupile aparat za peko kruha.Ampak ona si ga je zaželela.Drugače pa se mi zdi vredu darilo,ki ti ostane v spominu pa četudi je to darilni bon,da se malo razvaja ali kaj podobnega.Pri nas bo odhajanj še kar nekaj pa naj si gre za v drugo službo ali upokojitev tako,da bom tudi jaz vesela kakšne ideje. LEP POZDRAV NA TA DEŽEVEN DAN chappy

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

13. jun 2008 14:49

(Meni je bilo vedno mimo podarjanje razne zlatnine v službi, pa naj si bo razlog karkoliže... Mi je dati v dar takšno stvar preveč osebno, vezano na okus in... Ko pa sem enkrat dojela KEČ, komu se podarja, in zakaj, pa ne bi izgubljala besed).

Meni je bilo všeč darilo iz službe, od sodelavk letni abonma za dve osebi v Drami. Je pa res, da so vedele, da hodim.

lidka

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

30. jun 2008 16:39

Ravno te dni nas zapuščata dve sodelavki.Dobili bosta vsaka svojo sliko,da jima ostane v trajnem spominu.Moja nadrejena,ki nas je zapustila pred časom pa je med drugimi dobila tudi svojo fotografijo na kateri je kot manekenka na modni reviji starih oblačil,ki smo jo enkrat imeli za naše stanovalce. chappy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti