Dobra morska restavracija?

Kiki  

član od: 16.8.2002

sporočila: 4

23. nov 2002 9:59

Mi smo bili 2 x v Novem svetu in je bilo res odlično. sma pač ne jem mesa in morskih sadežev, a so poskrbeli tudi zame. So pa res prijazni, ne vem zakaj Janca ni bila zadovoljna. Se zgodi. Dobra postrežba, odlična hrana, profesionalna postrežba, velika izbira. Cene so malo višje. Kaj čmo. Kiki

janca  

član od: 8.8.2002

sporočila: 111

23. nov 2002 22:23

Aha, v Ljubljani sem jedla prečudovite ribe (in še veliko dobrega!) v Ruski pravljici (na Dimičevi, poleg POP TV) pa v Fužinskem gradu (Chez Eric), kjer je francoska restavracija, pa pri Črni jelši (mislim, da se tako reče, je pa na poti proti Igu). In, zanimivo, v BTC-ju, kjer je pokrita tržnica. Tam imajo tudi ribarnico, zraven je restavracija, kjer ti kupljeno ribo tudi pripravijo. Seveda pa imajo tudi svoje, ki jih pripravljajo. V Mariboru sem prejšnji teden v Nordsee-ju jedla zelo spodobno ploščo na žaru, imajo pa še lista, škarpeno in morske sadeže, slanika.... In kolegi pravijo, da tudi v Totem Rotovžu, kjer je po novem tajsko-japonska kuhinja, ni slabo. Pozdrav janca

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

24. nov 2002 0:35

Janca, najlepša hvala za tako obsirno informacijo! stella

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. dec 2002 16:17

Če pa hočeš še malo dalj odrajžat in spoznavat našo Slovenijo, zavij še do Lengerja v Žireh. Sicer imajo premalo strežnega osebja, ma hrana je pa . LP Loni Makaroni

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

3. mar 2012 10:08

Kakšne so cene jedi pri RIBIČU na Ptuju? Delujejo mi sila simpatično in tudi izbira je dobra, samo mi vleče na zasoljene cene. Je bil kdo pred kratkim in mi morda lahko posreduje info. glede cen. Se priporočam.
Hvala

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Anansie  

član od: 30.4.2005

sporočila: 194

3. mar 2012 11:05

na Bledu je nesramno dobra ribja restavracija Peglezn, njamiiii

 

Anansie

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. mar 2012 11:55

MBrando, v Ribiču se odlično je in temu primerno plača. Bili nedavno, ni poceni, razmerje kakovost:cena bi rekla, da je

bolj v prid ceni. Ampak, to je čisto subjektivna ocena.

Ne glede na vse, tisti, iščejo cenejšo hrano, naj se Ribiču izognejo, če želiš dobro jesti in za to tudi nekaj plačat, je pa pravi naslov.

mamamia

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

3. mar 2012 14:13

V totem Maribori ... Ancora se mi zdi...včasih Novi svet. Men se je zdela postrežba super, tudi hrana izredno dobra. Je pa fajn, da se najaviš prej in mizo rezerviraš - se znajo zelo potruditi za zbrano družbo :)

 

Tak mimogrede... sem pa nedolgo tega bila v Gornji Radgoni . V smeri mejnega prehoda je ena fajn hiška : Cassa del nono. Hrana izvrstna, postrežba super, prijazni..

Pa še za en fajn kotiček vem ...res da je v Jeruzalemu..je pa bombastično.  Taverna sredi vinskih goric, v starinskem slogu opremljena, z debelimi trami...zaposleni samo moški :). Je bilo spodaj vse polno, ko smo prišli...nas je kelnar peljal skozi ena vrata v 1 nadstropje..zgoraj so 3 večje mize. Imeli smo srečo, je bil dalmatinski večer..so nam še igrali in peli... jedli smo morske stvari..od lignjev, morske rižote ipd...cene zmerne..in porcije so velike...in imajo zelooo dobro vino .

 

vd007

Zuckerfee  

član od: 21.7.2010

sporočila: 118

3. mar 2012 15:04

se strinjam z Anasie - restavracija Peglezn na Bledu je super! Tudi ostala hrana je super, prijazno osebje, cena je pa Bledu primerna :)

Zuckerfee

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

3. mar 2012 15:22

Hvala lijepa zbrana družba. Že razmišljam med Villo Rustico, Ancoro, ali pa še ne preverjeno restavracijo/kavarno Q. Z družino že leta in leta nismo jedli pohanega, sploh pa imajo tam poseben način pečenja nad paro, tako da namesto maščob prijetno hrusta in hrska. Tudi za opcijo popečena prsa na naravni način, zraven pa goro zelenjave se da dogovoriti, tako da je tudi moja malenkost lahko preskrbljena. Samo mislim, da če gremo, bom kar po perutničkah z goro zelenjave vsekal :)

 

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti