Mikrovalovna od najboljšega soseda na točke

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

tema odprta - 12. jun 2008 12:08 | ogledi: 2.710 | odgovori: 12

Zanima me, če je katera kupila mikrovalovno pečico od najboljšega soseda na točke, ki se jih trenutno zbira. Kljub temu, da je na točke, ni ravno najbolj poceni, pa me zanima, kaj vi mislite?

Brez vaših mnenj pač ne gre

lp

Winnie

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

12. jun 2008 12:12

Jaz sem jo kupila. Res ni poceni, ampak enaka, le da je v beli barvi, stane okrog 260 eurov. Ni mi žal, odlično se obnese in svojo staro, ki mi je že dolgo grenila življenje in kazila kuhinjo, sem postavila v kot.

Če te zanima kaj več mi piši na ZS, ker verjamem, da bo spet 1001 pripomba o uporabi mW.

Julija

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

13. jun 2008 16:31

Jaz imam že nekaj let tako - skoraj enako, malce starejši model, pa tudi dražja je bila. Smo zelo zadovoljni, še zlasti s crisp krožnikom in crisp funkcijo. Za to ceno je pa sploh super. robida

skutica  

član od: 9.5.2006

sporočila: 2

13. jun 2008 17:03

Tudi jaz sem jo kupila. Ker nimam izkušenj z uporabo mW, ta je namreč moja prva, bom vesela kakršnegakoli nasveta, saj sem trenutno v fazi spoznavanja osnovnih funkcij delovanja. Še zlasti bom vesela receptov za pripravo jedi v mW, kajti moji prvi medenjaki so bili precej zapečeni in trdi. skutica skutica

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

13. jun 2008 17:20

Skutica, ko sem jaz kupila MV, smo naknadno preko Whirpooola - predstavništva v Ljubljani dobili knjižice Kuhanje z mikrovalovi, 75 strani. Poskusi poklicati na njihov naslov na Šmartinsko 130, Lj., mogoče se knjižice še dobijo. So bile pa nekako napisne za ta tip pečic, ki ima funkcijo crisp. lp robida

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

13. jun 2008 20:43

Jaz sem imela identično ... nezadovoljna, ker nam je nekaj nagajala. So jo pri WHP zamenjali, nekaj živcev in časa me je stalo, in ker sem imela možnost izbrati drugačno, sem vzela tako, kjer se vrata odpirajo klasično v levo in ne navzdol, vse ostalo je pa isto. To odpiranje navzdol je sicer malo nerodno... Sicer pa - premisli, zakaj jo nameravaš uporabljat - jaz še zdaleč ne koristim vseh njenih funkcij, marsikaj se da bolje in hitreje (tišje) pripraviti v navadni pečici... in če bi jo kupovala danes, bi vzela eno tako preprosto, zgolj za pogrevanje... to se pa dobi še za par deset evrov. Irena

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

13. jun 2008 20:51

Jaz v MV pečem ribe, piščanca v kosih, hrenovke, "pomfri", narastke, krvavice pa še marsikaj bi se našlo. Vse našteto izpade dobro, je pa tudi bistveno hitreje kot v klasični pečici. Pogrevanje pa itak. Vsak se naj pred nakupom sam odloči, kako jo namerava uporabljati oz. zakaj jo sploh kupuje. Priznam, da sem tik pred nakupom razmišljala podobno kot piškotek, potem pa v Merkurju slučajno padla na predstavitev tega modela, ko je gospa pekla meso. Bilo je lepo zapečeno, in hitro pripravljeno (brez predhodnega gretja pečice). To pri tem modelu to omogoča poseben crisp krožnik, zaradi katerega se jedi tudi spodaj lepo zapečejo. robida

kratkolaska  

član od: 13.3.2008

sporočila: 64

13. jun 2008 21:10

Tudi midva s fantom se odločama za nakup te MV. Točke pa imama že kar dober mesec zbrane pa ne vema ali bi izbrala to ali pa "navadno". Cena se nama zdi ok, me pa zanima če lahko katera napiše ali se ji zdi prevelika za na kuhinjski pult? Tiste, ki jo že imate, kaj bi pokritizirale? Najina kuhinja ni tako velika, da bi imela na razpolago veliko prostora, zato me je strah predvsem, da ne bo izpadla prevelika. kratkolaska

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

13. jun 2008 22:06

imam jo slabo leto-same superlative lahko napišem....imam jo na pultu ,no kuhinja pri nas ni ravno majhna. kuharca37

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

13. jun 2008 22:13

Midva sva jo kupila prejšnji mesec (tisto za 150€ od Whirlpoola) in sva navdušena. Še sploh crisp krožnik pride super, ker se npr. krompir v koščkih prav lepo zapeče in to samo v 18. minutah. Pica je tudi lepo zapečena. Peciva še nisem pekla, bom ta vikend, kuhanje riža v sopari pa je sploh super in hitro. Lp, Asja

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

14. jun 2008 8:24

Asja, kako pa delaš riž v sopari (v MV) ? robida

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti