Zapestnica proti slabosti pri vožnji

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

12. jun 2008 12:56

Bom pa še jaz v Avstriji preverila... Začetnica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

12. jun 2008 13:21

Karnak, to za popek prvič slišim, je pa zanimivo, ker imam tudi sama grozne slabosti. Samo ne vem, kakšen je suh grah Tudi za slabosti ob hrani mi je povsem jasno, sama tako odreagiram pri kumarah, svežih ali kislih, pa si predstavljajte, kolikokrat se mi to zgodi, ker to je ena zelo pogostih stvari, ki jo ljudje dodajajo raznim sendvičem in namazom...Ne morem pogoltnit Prav tako je pri marmeladi. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

12. jun 2008 13:27

Suh grah je v semenski vrečki.

Za popek slišala, preverjeno, tistega dela mojega telesa, ki naj bi ga obvladal obliž oz. grahek, nismo prepričali.

F r i n a

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

13. jun 2008 11:36

Imam kar nekaj izkušenj s premagovanjem slabosti,preizkušena jeta da na vožnji in med vožnjo ne jemo hrane,kinam lahko povzroči težave.Jemo le suhho hrano to mislim predvsem na kakšno žemljco ali košček kruha za pijačo pa pijmo le navadno vodo.Nisem pristaš kakšnih umetnih substanc potem od izleta nimamo nič ampak samo slabe spomine pa srečno pot. mark5

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

13. jun 2008 13:02

Ko sta bila moja otroka majhna, sta imeli probleme s slabostjo med vožnjo. Po naključju smo odkrili kekse- slane krekerje v veliki vrečki, znotraj pakirani v male zavojčke. Ti keksi so jima pomagali, zato se jih je prijelo ime ANTIBRUHALNI KEKSI. Še vedno jim tako rečemo in ti keksi so nepogrešljiv del naše potovalne prtljage še sedaj, ko sta otroka že velika in polnoletna.Čeprav sedaj nimata več problemov s slabostjo so ti keksi že po tradiciji vedno z nami na poti. Lep dan želim vsem skupaj, SMILE28

MIRJAM  

član od: 29.10.2001

sporočila: 138

6. avg 2008 20:11

No, jaz pa sem dobila v lekarni tablete Ginger, na osnovi ingverja, ker pa so v kapsulah nič ne čutiš ingverja. So super in nimajo stranskih učinkov.

skrzolin  

član od: 15.7.2008

sporočila: 89

6. avg 2008 20:16

Zapestnice imajo naprodaj v vseh lekarnah v Italiji, delujejo na principu akupresure, cena pa je bila, če se prav spominjam okrog 18€. Našim otrokom so kar dobro pomagale. In še to: proti slabosti pomaga tudi grizljanje krekerjev med vožnjo (npr. Tuc). skrzolin Sporočilo je spremenil(a) skrzolin dne 06. avg 2008 20:16:49 Sporočilo je spremenil(a) skrzolin dne 06. avg 2008 20:18:33

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

6. avg 2008 20:24

Take zapestnice sva imeli tudi midve s sestro ene 20 let nazaj. Odlična stvar. In kot kaže, si jih bom mogla omislit za moja dva korenjaka.marelica

Sporočilo je spremenil(a) marelica dne 06. avg 2008 20:25:28

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

6. avg 2008 23:20

Jaz grem na jadranje konec meseca. Uporabljam sicer obliže, ki se jih zalepi za uho... naceloma mi pomagajo, a problem je, ker se ob potenju, kopanju v morju ipd. hitro odlepijo in jih je potrebno dodatno pričvrstiti. Učinkovina v njih se sprošča počasi, po 72 urah ga je potrebno menjati. Je to zapestnico že kdo uporabil za jadranje? Je pomagalo? Tukaj je govor samo o voznji, a pri tem težav nimam... Še nikoli nisem ničesar naročila preko Amazona... se to da naročiti in koliko časa preteče, da ti naročeno dobavijo? moja

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

7. avg 2008 8:08

Poskusite z akupresuro, tocen opis tocke dobite na linku: (zal ne znam prilepit slikce, pa se casa imam bolj malo) http://www.acupuncture-acupressure-points.com/acu-po Saj verjetno zapestnica deluje po enakem principu, le manjsa verjetnost je, da zadanes tocko. Sigurno pa med voznjo pomaga gledanje stvari, ki se ne premikajo. Tako z ladje gledas obalo, iz avta pa kako oddaljeno drevo,... slepakura

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti