Otok pag in zadar - zanimivosti

O-O  

član od: 6.10.2006

sporočila: 51

12. jun 2008 11:34

Če boste že v Lunu, si privoščite še en dopoldan izleta v mesto Rab. Iz Luna vozi barčiča do mesta Rab (cca 1 uro) cena je ugodna. Ena možnost je: odhod okrog 7 ure zjutraj - iz Raba se vrača okrog 12.00 (poglej vozni red), vmes se sprehodite po mestu Rab, si privoščite kavo in sladoled itd. Ne spomnim se, ali barka - taksi vozi samo dopoldan, ali morda tudi popoldan iz zvečer, saj smo mi vedno hodili le dopoldan. Zjutraj je malo zgodnja ura za dopust, a se splača, sploh če je prijetna družba. O-O

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

12. jun 2008 22:19

No da vas jaz malo "zrajcam"...v ponedeljek potujemo na Pag -Kustiči.

Obljubim, bom poslušala jutranje in večerno morje, se bom kopala in seveda mislila tudi malo na vas!

Čavči,

Anja

ANJA

barka  

član od: 8.6.2005

sporočila: 13

13. jun 2008 9:16

 

Tudi mi gremo drug teden v Kustiče, sicer šele v petek....in komaj čakam

ta dopust, ki takoj mine.

Priznam pa, da otoka ne poznamo kaj dosti, v Zrčah sploh še nismo bili,

čeprav že 10 let hodimo tja.

 

veliko

 

 

 

barka

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

13. jun 2008 11:45

Lun to je zame najbolj eksotičen kraj tja smo hodili,ko še ni bilo nobene elektrike pripravljami smo sveže ulovljene ribe bilo je čudovito.Zdaj smo se pa vrnili pogledat pa mislim da ni Lun več raj na zemlji saj vaščani kar dobro znajo vse vnovčit tudi paški sir niveč to kar je bil hitro te lako postrežejo kar s trapistom.vseeno pa mislim da je vreden ogleda. mark5

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

22. sep 2008 14:00

Ekola, Pag je mimo. Upoštevala sva kar nekaj vaših priporočil, nasvetov ... Pag je lep, raziskovala sva ga po malem od Luna do Paga, od Novalje do Metajne. Lun in stare oljke so res posebni, Novalja je super za brskanje po stojnicah, mesto Pag čisto nič posebnega, v Povljani septembra pač zvečer ni slancev (pod enim drugim naslovom je potekal pogovor o tem), vasica pa je luštna, mirna, Metajna je zelo prijetna. Plaža v Zrćah je super, septembra vse zastonj in nobene gneče. Nasploh nikjer nobene gneče, parkiraš, kjer hočeš, mir, le šum morja, valovi, včasih veter, sončni zahodi fantastični ... Hvala za vsa priporočila in nasvete! Noel

brigitao  

član od: 28.12.2006

sporočila: 21

22. sep 2008 14:12

Bila tudi septembra na Pagu - Novalja pa je bilo treba vse plačati, nikjer nisem nič trofila, da bi bilo zastonj. brigitao

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti