Winxice

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

10. jun 2008 21:59

Oj Marička! Dobro da smo mi že to prerasli.

V naših časih je bil aktualen palček David, pa Krtek in seveda nepogrešljiva čebelica Maja in Pink Panter pa seveda Disneyeve risanke.

Kyara

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

10. jun 2008 22:00

Rekla bi, da je to super, kot nagrada, oziroma za prilagajanje otoka. Ni pa dobro, da se starši popolnama prilagajajo otroku. Kdo ve kakšne preizkušnje vas še čakajo, meje pa postavljajo starši. Upam, da vas nisem zamorila, ker je lepo, da starši uživajo ob otroku ham-njam

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

10. jun 2008 22:10

rebelde še nekako prenašam,sta bili tudi v vikendu izžrebani in imata originalne zvezke in Cd,še preden so prišli v Slovenijo,.. za tele Winkice pa še nisem slišala,po moje to bolj mož pozna,je bolj dovzeten na prosim,nujno rabva,.. anaeva

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

10. jun 2008 23:48

meni se zdi da so danasnji otroci prevec zahtevni se prav bojim kaj bo ko bom imela jaz otroka.. ycrna

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. jun 2008 0:52

Eh, saj mi smo pa Životinjsko carstvo zbirali kot obsedeni, pa tudi kaka kultna risanka je bila "zakon", pa še zdaj so ene ženske obsedene z mehiškimi limonadami, Rebelde in Winx je pa pač za otroke. Pa pred leti Santa Barbara, da o Esmeraldi ne govorimo, ko so se ulice spraznile ... Atina

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

11. jun 2008 6:50

Vsak je s čim zasvojen, pa čeprav s kulinarično slovenijo...

Lp

cervus

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

11. jun 2008 8:02

Tudi naša je čist v teh winkicah. Ne zamudimo nobene risanke o njih, slike so že po vsej sobi, babico kar naprej utruja z njimi...skratka zdaj to, čez nekaj časa kaj drugega, mi pa zraven in jih včasih kar malo spodbujamo, potem se pa sprašujemo od kod tako govorijo, kje so pa to vidli... Ja, kaj nas še vse čaka...dobro da v naprej ne vemo... LP;Rmeli Rmeli

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

11. jun 2008 8:10

ycrna je napisal/a:
meni se zdi da so danasnji otroci prevec zahtevni se prav bojim kaj bo ko bom imela jaz otroka.. ycrna

Otroci so zahtevni toliko, kot jim postavimo meje. Sicer pa zaradi ene risanke ne bo konec sveta in jih ne bomo izgubili izpod nadzora... Spomnim se, ko sem bila majhna, se je ravno tako zbiralo sličice barbie, pa od enih punčk z veliko frizuro, pa še kaj. Risanke smo pa tudi gledali. Pa smo ravno tako gor zrastli čisto fajn ljudje

Sam narediš izbor, kaj boš otroku kupil in kaj ne in kdaj bo ta priložnost. Jaz sicer nisem za nalepke, ampak včasih mu raje kupimo dvd z risankami kot pa sladkarije. Otrok si pa itak želi več, kot mu lahko privoščiš - a si ti ne?

matilda

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. jun 2008 8:34

Matilda, to pot se že drugič v dveh dneh strinjava! Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

11. jun 2008 8:37

Moja nečakinja je najprej zbirala nalepke Fifi in cvetličniki, zdaj so na vrsti Winxice. Čist je nora nanje, izmenjuje si nalepke, pozna vse na pamet, nikoli ne zamudi risanke in stalno mi razlaga kakšne so, kaj delajo, kako jim je ime,... Saj tud jaz ko sem bila majhna sem zbirala sličice Životinjsko carstvo, pa mislim da jih tudi moja nečakinja zbira. Samo ne tako vneto kot Winxic. Konec koncev sem pa tudi jaz malo "usekana", ki pri svojih 27ih polnim album nogometnega evropskega prvenstva s sličicami nogometašev saš

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti