Kakšno pecivo za piknik v teh vročih dneh

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. jun 2008 14:01

Če ne za drugo, so tisti gel pingvički izredno dobri za obkladke jaz imam modro pravokotno posodo s temi geli, se obnese, rabim jih sicer bolj malo, ampak posodo samo pa non - stop. pa tisto vmesno dno gre lahko ven in potem gre cel pravokoten pekač noter.

Loni Makaroni

jagodas  

član od: 2.11.2005

sporočila: 90

11. jun 2008 14:42

Piškotek in Loni kje sta pa našli te pravokotne nosilne posode? Do sedaj sem jaz našla smo okrogle z geli? lp. jagodas

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

11. jun 2008 15:05

Merkur, pa zdi se mi, da tudi Mercator Irena

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

11. jun 2008 20:48

Če spečeš tole,ne kiksneš nič.Poglej-speci biskvit,ki ne pade dol (sama ga raje spečem 2x,da ga ne rabim rezat) pa če boš delala iz5 jajc je skoraj za velik pekač,ker ti nj pride testo visoko kot za rolado. Zmiksak vložene breskve,višnje ali kar maš,namži po pečenem testu,in premaži z kislo smetano ter pokri z drugim delom testa.Lahko posuješ s kokosom. Biskvita ne vlži,ker da sadje dovolj vlažnosti.Sadje miksaj brez tekočine. Tko dobro,da dol padeš,pa primerno za piknik ali pa za super sladico za vsako priložnost. mesni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti