Izkušnje "močnejšega"spola z 90 dnevno dieto

Dietka  

član od: 7.6.2008

sporočila: 1

tema odprta - 7. jun 2008 9:40 | ogledi: 1.602 | odgovori: 3

Živijo vsem

Zanima me kako gre MOŠKIM pri 90-dnevni dieti od rok..ozirom od ust..

Kar nekaj možakarjev sem jih srečala na plaži po enem letu in so nerazpoznavni..Na vprašanje katere diete so se lotili je bil odgovor...ja 90-dnevne vendar!!!Skoraj z lahkoto so se znebili po nekaj kilc..ta pridni celo 15 in več..

Spet nekaj jih pa je,ki bi se je radi lotili, dieto poznajo..zanimajo jih in nas je še več takih , kako moški pravzaprav preživite 3 msece brez pivca , grizljajčkov ob gledanju zanimive tekme..

Dietka

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

7. jun 2008 10:04

Moj je z menoj pred nekaj tedni zaključil 90-dnevno dieto. Zbil je 10 kg (tako kot jaz) in je zadovoljen. Pa se zaenkrat kg niso vrnili - celo po malem padajo (ampak zdaj res po malem). Je pa res, da se pa pivu s prijatelji ni odrekel. Grižjajčke pa je pustil ob strani (pri tekmi raje grize nohte ... grrrrrr Zdaj, ko se bo začelo Evropsko prvenstvo paverjetno ni dobro, da se je lotijo moški. Marna

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

7. jun 2008 12:19

ri nas v službi ta dieta uspeva bolje moškim kot ženskam. Petim je uspelo v treh mesecin zbiti dol okoli 20 kg vsakemu. Pravijo, da jim je dieta všeč zato, ker ni stradanja. Za prigrizke pa grizljajo sadje, ki ga olupijo in narežejo. Pivu se večinoma niso odpovedali. Ženske niso tako uspešne, verjetno je to tudi stvar konstitucije. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

11. jun 2008 8:12

Hm. Lani po novem letu sem se je lotil. Po 2 mescih sem imel 21 Kg manj. Čez vikend sem večkrat grešil tako s hrano kot s pivom. Sem pa zraven diete veliko pretekel in prekolesaril (skoraj vsak dan med tednom).

sonic

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti