Ameriški hladilnik

miška1  

član od: 11.7.2007

sporočila: 31

tema odprta - 6. jun 2008 22:16 | ogledi: 2.575 | odgovori: 3

Odločamo se za nakup ameriškega hladilnika in me zanima kakšnje izkušnje imate tisti ki ga imate. zanima me tudi ali ima kdo ta hladilnik znamke Daewoo, saj je v poplavi vseh teh hladilnikov najcenejši.

lp

miška1

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

7. jun 2008 7:53

sem se odločala pred časom za njega,vendar se v cm ni izšlo. Daewoo pa imam Tv in je že enih 15 let v spalnici brezhibno delujoč anaeva

Allyssa  

član od: 2.12.2006

sporočila: 30

7. jun 2008 9:55

Jaz imam ameriški hladilnik whirlpool,... Je bil cel kup dogodivščin s tem hladilnikom :) Glede izkušenj,..imam ga šele kratek čas, hladilni del sploh ni tako velik kot mogoče zgleda na zunaj,..vsaj kar se tiče širine notranjosti, potrebuje direkten priklop na vodo,..dokaj glasen,..ampak lep ;) Allyssa

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

7. jun 2008 10:12

Meni so ti hladilniki ful lepi navzven, imela ga pa ne bi - namreč modeli, ki sem jih opazovala, imajo precej ozek hladilni del - v nobenega ne spraviš pekača ali večje deske , to pa pri meni, ki rada pečem pecivo, ki se mora ohlajat v hladilniku, ne pride v poštev... No mogoče edino varianta hladilnikov, ki so široki kot tale na slikici, pa imajo kot običajni hl. zgoraj hladilni del in spodaj zamrzovalni. Tudi nekaj takih primerkov sem že videla v trgovinah. Evo, samo moje razmišljanje. Če bi imela prostor, bi kupila 70cm širino, ker ga nimam, bo pač običajen hladilnik, višine 185 cm. Irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti