Male žlehtnobe pridnih gospodinj

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

6. jun 2008 19:57

Hehe, frina... S takimi desci je pa tko, da morjo sam pravo ženo dobit, pa bi bili kot psički :) Sem slišala že kakšno tako zgodbico, ko je mož tepel ženo, pa je končno zbrala pogum in se ločila, nato pa je dobil tako, da si niti "mu" ne upa rečt. To so pač šleve in temu primerno je treba z njimi ravnat. Drugače sem pa jaz že ugotovila, da včasih tudi lepa beseda ne zaleže in takrat je treba stopit v akcijo. Recimo, ko je treba nekoga naučit, da je malce pretirano da se med vsakim tuširanjem ponuca cel 80 litrski bojler zelo vroče vode. Recimo samo, da se je ta oseba, ko se ji je najbolj mudilo in je morala nujno pod tuš tuširala z ledeno mrzlo vodo. In to ne sredi poletja... Pa ne drugače jaz sploh ne znam biti zlobna Sporočilo je spremenil(a) urssa dne 06. jun 2008 19:58:24

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

6. jun 2008 20:20

Jaz sem načeloma bolj mirne sorte Oziroma, baje tiha voda bregove dere. No, jaz žlehtno najbolje delujem v "skupini". Enkrat sva na morju z mojim, ko sva bila v družbi še enega para, poleg različnih "napadov" z vodnimi baloni z mrzlo (!!!) vodo izza vogala (ne bi rada bila v njuni koži ), ušpičila še eno, najhujšo doslej. Ko se je moški del drugega para odšel tuširat (bili so res slabi tuši v kampu), je pustil vse svoje higienske pripomočke in frišno obleko zunaj (noter nisi imel kam dati vse to). Pa sva se midva splazila not in mu to vzela. Potem pa sva se za vogalom komaj držala za usta, ko sva slišala fanta preklinjati. K sreči so bile v kampu bolj slabe luči. No, maščevanja nisva doživela, se je pa pripravljal baje. Samo sva iz varnostnih razlogov šotor raje zaklenila. Jelenckova

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. jun 2008 21:20

Ko smo ravno pri morju, sosedom v kampu smo čisto vseh 15 stolov obesili na okoliška drevesa, je sredi noči kar nekaj časa trajalo, da so jih našli.

Pa od časa do časa malo na radio pokličem, ne boste verjeli, ampak so pri kakem hecu zelo pripravljeni pomagati, še zlasti na Anteni.

Drugače pa izredno rada kupujem "zlobna" darila.

 

Loni Makaroni

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. jun 2008 21:39

Loni, spomnila si me, jesss, ene moje "hudobije". Frendica tak rada poudarja, ka je po horoskopeju prvi dan bika, zato se z drugo frendico odločima, ka ji boma za r.d. kuple bika... ampak v Maribori se bika ni doblo nikjer, torej kupima kravo (plišasto seveda) in nesema v cvetličarno, da iz krave naredijo bika. Ker je bla glih velka noč, so meli tam neke plastične jajce in cvetličarka je bla za akcijo. Iz žice je naredla rinko in jo pričvrstila na gobec, jajce pa je zavezala tja, kjer pač morjo bit, in ker je premočno potegnila, so jajce letele po celi cvetličarni. V drugem - bolj nežnem poskusu ji je uspelo. Frendica je bla ful navdušena: "I, bika sta mi kuple!" tumpika

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

6. jun 2008 22:35

ha,kaj ste dobre,glih kakšna lekcija mi bo prav pršla!!!!!!!!!Enkrat sva se z polovico nekaj počila ,seviral mi je nekako takole:Da včasih bi bil svet lepši brez žensk! O K ,sem si mislila ,bom uredila. Sva bila ravno tisti teden na isti smeni,ko je budilka zjutraj zaropotala ,sem lepo ustala in odpeljala na šiht-gospod je seveda spal dalje- nakar po osmi uri zazvoni mobi : zakaj me pa nisi zbudila??????? Ja ljubi,hotela sem ti polepšati dan!!! seveda mu ni bilo takoj jasno ,pa sem ga opomnila na njegovo Željo jampina

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

7. jun 2008 1:21

 Loni, midve sva zgleda res en mal u žlaht. Pri nas so na morju iz dreves zjutraj čevlji visel ...

 ..., da o darilih ne govorim

kobra 1

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. jun 2008 5:44

Joj, tale tema me tako potegne, da moram prebrati vsak stavek. Očitno imam malo žlehtnobe v krvi in prav danes jo bom lahko malo "spravila ven", ker sem se zadnje dni ubadala s pripravo programa za fantovščino in dekliščino. Ne bosta jo prav poceni odnesla Vsekakor nam ne bo dolgčas

 

Kako jima bomo ponagajali- pa več drugič

Lep dan in veliko se smejte

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. jun 2008 15:36

Moj otrok ni hoto jest krompirjevih lulekov, jaz pa bi jih nonstop, zato sn mu iz istega testa naredla krompirjeve kuglice ... tumpika

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

7. jun 2008 16:39

Še na eno si me tumpika spomnila. Moj ni hotel včasih piti drugega mleka kot alpskega, pa mu je njegova mama kozje mleko vlivala v tetrapak od alpskega mleka, če je hotela, da ga je pil. Revež še danes po moje ne ve (oziroma ne verjame), da je pil kozje mleko. Jelenckova

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. jun 2008 17:49

Jelenčkova, ti si pa mene spomnila na eno družinsko: pred kakimi 40., 50 leti je bila na kmetih edina pijača vino in voda (po principu "pijte vino, ker je treba vodo šparat"). Včasih je bila za priboljšek Radenska. Pa se je pripetilo, da je pri nekem delu na njivi zmanjkalo Radenske. Stara mama je šla domov in natočila navadno vodo v steklenico. Prinesla na njivo, potem so se pa ostali začudeno menili: "Ta Radenska pa nič ne greni, še Radenska ni več to, kar je bila!" Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti