Prigrizek v vrtcu

macadamia  

član od: 17.5.2007

sporočila: 217

9. jun 2008 12:51

Hej! Hvala vsem za nasvete. Rojstni dan je mimo, sodelavca pa na žalost danes ni v službi, da bi ga vprašala, kako se je "praznovanje" izteklo. Malo sem se tudi pri drugih starših pozanimala, kako je v vrtcih, kamor hodijo njihovi otroci, in so bili odgovori zelo različni. Večinoma pa je tako, kakor ste napisale - da se nosi samo kupljeno hrano, saj se s tem vzgojiteljice nekako zavarujejo pred morebitnimi "napadi" staršev. Lep dan še naprej! macadamia

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

9. jun 2008 13:53

Tudi v vrtcu je treba vprašat res kašen dan prej glede na to ,da imajo tudi v vrtcu program .vzgojiteljica mora svoje delo načrtovat in je prav da se z njo vskladite kdaj bo vaš otrok lahko počastil svoje prijatelje tako bo tudi bolj zanimivo in za otroka bodo trajni spomini. mark5

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

23. jul 2008 8:43

Zdaj je poletje in čas dopustov pa me vseeno zanima kako praznujejo v vrtcu.Po izkušnjah vem da se tudi poleti oziroma pred dopustom otroci radi med seboj pogostijo in zabavajo. mark5

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

23. jul 2008 12:05

Sine od kolegice je "jesenski" in sta pred kakšnima dvema letoma naredila takole - mami je vzela fraj dan v službi, kupila albert kekse, maslo, čokolado, kokos... vzela doma dva valjarja in sta šla zjutraj v vrtec. Tam se je pa potem odvila prava mala kulinarična delavnica, katere rezultat so bili "jurčki" piškotne gobice - takoj za v usta in za domov (za katere mislim, je recept tudi v bazi), veliko smeha, zabave, popackanih rok, miz... skratka žurka za pet. Priporočam, po predhodnem dogovoru z vzgojiteljico, seveda. Irena

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

23. jul 2008 13:46

Poletna varianta KINDER JAJČKA....vse zapakiran z žličko vred, pa še igračka zraven kruhy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti