Ponudba v zagrebu

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. jun 2008 9:58

Delala sem v kvadratnem obodu, ki sem ga še pošteno zmanjšala, kot je bila sama velikost kor. Tako da je v receptu verjetno res premalo kreme, delala sem pa po Goljatovem. Dragička, kore pa so na prvi strani te teme poslikane, dobila sem jih v Konzumu v Zagrebu, kot tudi za madjarico in medeno pito. To sledi kmalu. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

5. jun 2008 10:18

Hvala, sem že pogledala. Ja, ta firma "Tena" ima tudi zelo dobre in velike oblatne. Pozdravček!

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

5. jun 2008 10:28

samo da še jaz nekaj dodam,poglejte samo pekarne na Hrvaškem,tam lahko kupiš skoraj vse od "kor" za baklave,štrudle,lisnato testo za kremšnite,pecivo drobno,pite....Mislim da pri trgovcih ni posluha ali je kriva nevednost ali same navade potrošnikov.Poznam nekaj kolegov ko obožujejo take reči ampak punce ne znajo narediti,pa vem da bi,zatakne se pri korah za "zagrebško"--za kupit ,prav bi prišle že narejene /pečene/-za razliko malo južnije so v trgovinah!In gre sosedu in kupi zelo lepo zložen krožnik peciva,ali tako kot tiste gospe pri Vendelini jr. hvala bogu da rada pečem,ampak pomladek pa sploh ne zanima(Žalostno kaj ne") senka

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

5. jun 2008 10:39

Kaj če bi pa pogledale oz. vprašale v Tušu. Meni se zdi, da sem pred nekaj meseci prav oblatne od "Tene" kupila v Tušu. Grem poizkat e-mail od Tuša, pa napišem "vprašanje in pobudo". Pozdravček!

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

7. jun 2008 0:52

Sem za hec pisala na e-mail od marketinga Tene v Đakovu oz. na podjetje Đakovština, ki izdeluje te kore za kremšnite in še druge dobrote. Napisala sem v duhu, da se pri nas tega ne dobi in če imajo uvoznika za Slovenijo. No, nakar me danes kliče tajnica direktorja, da ima zame nek faks . Nisem si niti mislila, da bo faks, ker sem pač pisala mail - spodaj ob podpisu imam na mailu namreč vizitko in tako so videli številko in poslali tja. No torej, še isti dan so mi poslali ponudbo za izdelke, uvoznika res ni, lahko pa se naročijo paketi. Zraven so poslali tudi cenik. Zdaj premišljujem, da bi naročila en paket teh kor, v katerem je 20 zavitkov, pa sigurno bi se tu našle interesentke za nakup, ker zadeva je res super. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

7. jun 2008 7:50

Katka, sem že zraven. Pozdravček!

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

7. jun 2008 9:19

Katka jaz tudi...srček si.... lp goga

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

7. jun 2008 15:39

Katka, tudi jaz sem zraven!!! In če boš naročala in bi bilo več interesentov, bi jaz imela kore za mađarico, za kremšnite in medeno pito!!! ela Sporočilo je spremenil(a) ela dne 07. jun 2008 15:41:32

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

7. jun 2008 16:56

Ela, za madjarico in medeno pito so pa od Podravke. Tudi njim sem pisala (imajo predstavništvo v Ljubljani), a zaenkrat ni odgovora. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

7. jun 2008 18:54

Katka, če tebe ali katero drugo kdaj pot zanese v Gorico (I), boš gotovo dobila pečene "kore" za kremšnite tudi tam. V manjši IlDi trgovini takoj čez mejo v Rožni dolini jih imajo zmeraj. Moja prijateljica ima skoraj za vsak rojstni dan naročila za kremšnite in jih zmeraj naredi z italijanskimi, zato vem za to lokacijo. Vedno jih imajo tudi v trgovini Gor-Dol (to je pa bližje vrtojbenskemu mejnemu prehodu. mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti