Rečni kamenčki

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

3. jun 2008 8:57

vanjatajnsek, tebi ne morem pomagat, ker imaš prevelike zahteve :)).

lili A. ti pa kar pridi v KK na rečno obrežje po kamenčke, so taaakšni lepi in vseh sort barv in nihče te ne bo preganjal, pa tudi ribiških škornjev ne rabiš, se da čisto lepo priti do kamenčkov.

Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. jun 2008 10:34

Blanchy, se spomniš onih zanimivih škarp na sejmu Flora? Bili so od Nivo Celje. Si me prehitela pri odgovoru.

rimljanka - zasebno mnenje

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

3. jun 2008 11:44

Doma sem ob Kokri in se samo nasmiham.Za 1 vedro kamnov ni in ne sme biti problem. Ce pa se pride s prikolico,to pa se res ne bi smelo.K nam dostikrat pridejo po kako vedro mivke za otroske peskovnike in zato nikogar ni konec. Naprej proti Jezerskemu pa je kamnolom lehnjaka in odreznine letijo v rekico in potem jih hitro tekoca gorska reka ravno prav obdela do doline in se najdejo krasni okrogli bez kamencki s polno luknjicami in so res cudoviti. Pojdi kdaj na izlet in si jih naberi. Majdina Sporočilo je spremenil(a) Majdina dne 03. jun 2008 11:46:15

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

3. jun 2008 11:54

anaeva je napisal/a:
Ker meni je en stric ribič ob Idrijci mal grozil,pa jih nisem imela več kot pa lamper od Ave praška,... anaeva

Meni se zdi, da je tega strica ribiča bolj motilo, da povzročaš hrup, ki njemu plaši ribe, kot pa to, da si nabirala kamenčke...

matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti