Koroški kulinarični piknik!

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

10. jun 2008 20:03

Evo. Da nas spravim spet malo na vrh.

lp Saša

jezek  

član od: 15.8.2007

sporočila: 129

11. jun 2008 18:34

nobenega odziva jezek

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

11. jun 2008 19:10

Mislim, da je predvsem bila želja ponovitve piknika, ki je bil pred mesecem dni? Ali se motim? Tudi jaz sem želela organizirati po Peklu podoben "piknik" srečanje in sem bila in ostala sama. Upam, da na tem pikniku ne bo tako. Če bi bil piknik malo kasneje, denimo septembra bi se verjetno udeležila.

Lepo se imejte!

Anamarija

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

11. jun 2008 19:15

Ne, mislim da ni to le želja ponovitve tega piknika. Tam smo bile le tri Korošice, drugače pa se med sabo že kar dobro poznamo in se bomo srečale že tretjič. Res pa je, da prvič na pikniku.

lp Saša

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

11. jun 2008 21:20

anamarija1 je napisal/a:

Mislim, da je predvsem bila želja ponovitve piknika, ki je bil pred mesecem dni? Ali se motim? Tudi jaz sem želela organizirati po Peklu podoben "piknik" srečanje in sem bila in ostala sama. Upam, da na tem pikniku ne bo tako. Če bi bil piknik malo kasneje, denimo septembra bi se verjetno udeležila.

Lepo se imejte!

Anamarija

Ti babnca sklerozna, ti bom jaz dala "sem bila in ostala sama" !!!

28. oktobra 2006 nas je ena lepa četica prišla k tebi, lepo smo se pa imeli v oni oštarijici pri Delfinu in imela si čast mi sred noči pripeljati šraufncigerje (pa elaphus ni dovolila pegasti, da bi bila šoferka), nekateri pa smo imeli tudi čudovitega vodiča po Sečoveljskih solinah, pa malo smo po Izoli capljali in v Žižoli na nekaj izredno zanimivega naleteli, pa po Piranu smo tudi naredilo en điro...in se enkrat popoldne pridružili zbranemu omizju!

Lani junija pa smo imeli po zaslugi tvoje organizacije fish piknik na barčici in za finiš še spraznili vse piksne pri tebi doma..., pa degustirali domač pršut, pa zdi se mi, da je bilo še kaj drugega tudi na mizi pod onim drevesom (s pogledom na morje in v ozadju Trst)...

Ognjič

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

11. jun 2008 22:04

Ne spomnim se sicer kronologije, vem pa, da je enkrat anamarija nekaj organizirala in ostala v lokalu sama -  no vsaj brez družbe kulinaričkov.

Pri njej ste se pa futrali in pili takrat, ko sem mislila, da boste prišli k meni na pomoč pri merjenju žic in kablov in štetju žarnic

rrr

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

11. jun 2008 22:08

Kdo je sklerozen? Darling Ognjič jaz sem organizirala 24.6.2006 pa ni bilo nobenga.

Grem pogledat, pa ti prilepim link, svetujem ti da jemlješ antisklerin

Anamarija

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

11. jun 2008 22:11

Takrat je bila pa Kresna noč na Libni in nimamo časa pohajat

Na forumu Prireditve po Sloveniji... stran 5, datum 24. 6. 2008

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 11. jun 2008 22:17:05

šentjanževka  

član od: 14.12.2007

sporočila: 14

16. jun 2008 12:26

Jas sem čakala do zadnjega da vidim kako se mi bo izšlo pa žal nič. V petek in soboto sem odsotna in me ni na koroškem , drugače bi se z veseljem udeležila piknika saj je le pet minut od doma. Upam da ga boste z Ovčko še kdaj organizirale ali pa se vidimo drugače. Lep pozdrav in lepo vreme šentjanževka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti