Meso iz tunke

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

10. okt 2011 22:37

Archi, ne sekiraj se in ne pusti se sprovocirati ....

Raje sediva v zadnjo vrsto ...jaz prinesem kokice ( ki so seveda najboljše v kinu ob dobrem filmu, sploh če so dobro pripravljene in zmerno slane) ti pa pijačo/ slamica obvezna - najraje imam proti koncu...ko srrrrrrkneš....in glejva "napuh" ki se bo razpočil. Zato zadnja vrsta 

 

P.s. Res je tudi zame, meso iz tunke boljše kot narezek, Mortadele pa ne maram..

 

Escada

Dijana1707  

član od: 26.9.2011

sporočila: 8

12. okt 2011 11:39

Escada,

a se lahko tudi jaz pridružim vaši zabavi? Če bo treba, bom jaz naredila kokice, ne mastne in ne preslane.

Dijana1707

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

12. okt 2011 20:31

Dijana1707 je napisal/a:

Escada,

a se lahko tudi jaz pridružim vaši zabavi? Če bo treba, bom jaz naredila kokice, ne mastne in ne preslane.



Dijana1707

 

Seveda...

Več nas bo...bolje bo...

 

:)

Escada

archi  

član od: 22.8.2009

sporočila: 100

22. okt 2011 22:04

escada je napisal/a:

Archi, ne sekiraj se in ne pusti se sprovocirati ....

Raje sediva v zadnjo vrsto ...jaz prinesem kokice ( ki so seveda najboljše v kinu ob dobrem filmu, sploh če so dobro pripravljene in zmerno slane) ti pa pijačo/ slamica obvezna - najraje imam proti koncu...ko srrrrrrkneš....in glejva "napuh" ki se bo razpočil. Zato zadnja vrsta 

 

P.s. Res je tudi zame, meso iz tunke boljše kot narezek, Mortadele pa ne maram..

 



Escada

 

Strinjam se z zadnjo vrsto, da ne bo letelo po nas, ahmmmm.

 



archi

Sporočilo je spremenil(a) archi dne 23.okt 2011 10:44

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

27. okt 2012 8:55

Ker nasledji teden potujem v Prlekijo, me zanima, kje se da kupiti pravo meso iz tunke. Kolegi so mi omenjali in svetovali mesarijo Podplatnik iz Ormoža, pa me zanima, če je kateri/a s tega lepega konca Slovenije in mi svetuje, če prodajajo v tej mesnici res pravo meso iz tunke. Ali pa če veste za koga drugega, da prodaja. Cena ni važna.

Sem že enkrat kupila v Veržeju v eni mesnici, pa je bilo navadno prekajeno meso prekrito z zaseko. Sem bila zelo razočarana, ker vem, kakšen je pravo okus. Smo imeli včasih znance v Vidmu ob Ščavnici in so imeli super zaseko in meso.

 

 

Spela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtTrixi
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti