Hemeroidi

zzani  

član od: 2.11.2007

sporočila: 30

tema odprta - 1. jun 2008 15:07 | ogledi: 21.361 | odgovori: 34

nekje sem brala,da se za zdravljenje hemeroidov dobi odlična krema samo v Avstriji.Mogoče kdo pozna?Sedaj se zdravim s kremo faktu in modelex in ni nobenega izboljšanja.Prosim za pomoč.

lp,zzani.

zzani

zzani  

član od: 2.11.2007

sporočila: 30

1. jun 2008 16:02

zahvaljujem se za tako hiter odgovor,se bomo čimprej odpravili v Avstrijo. lp,zzani. zzani

Anita1999  

član od: 10.5.2011

sporočila: 2

21. maj 2011 9:56

A je kdo ze preiskusil to zdravilo za hemeroide, ki ga prodajajo na www.stoppain.eu ?

Anita1999

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

21. maj 2011 11:15

Matr, kaj pa vam je s takimi temami, a vas je prejšnja luna čist usekala, sam še odprite tisto temo o menstrualnih čaškah ali kaj podobnega, pa si ne bom upal kulinarike niti odpret!

ežoj

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

21. maj 2011 11:32

ežoj, ne obupat, definitivno kaže, da se od driske počasi le vzpenjamo navzgor!

 

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. maj 2011 23:05

eh, ne navzgor, vse je tam okoli, še tista luknja, ki jo ežoj posredno omenja ... vse pač teče

Od driske do hemeroidov ali kot popotovanje od Litije do Čateža ...

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

22. maj 2011 9:56

mamamia,

če še nisi bila na popotovanju od litije do čateža, moraš obvezno enkrat iti! Aktivi kmečkih žena in vaški mladinski turistični krožki s svojimi dobrotami prežijo na nedolžne pohodnike na vsakem koraku, štanti se kar šibijo od slavnostne ljudske kuhinje in mošta, če se še tako trudiš, vsega niti poskusit ne moreš, tako da, hm, če tvoje šibko meso popusti, mogoče od preobilja na koncu res pašeš v katero od udarnih rubrik

 

lepo nedeljo!

Sonja

gabrk  

član od: 17.4.2012

sporočila: 3

17. apr 2012 21:57

Poskusite z metodo po Rudolfu Breussu (knjižica založba Mavrica) , sam sem imel težave  in deluje.

Osem dni dvakrat dnevno  vlijte  1/2  litra  hladne  vode  v  črevesje ( s pripravo  kot za klistiranje,  kupite v lekarni) in pustite da voda izteče.  nato  odprtino, oz.  hemeroide namažite  z  mazilom - ognjičevo ali venira.

Tudi nastavek  preden ga  potisnete  v  anus  namažite z mazilom, da bo lažje  zdrsnil.

Morda  to  pričnete ob polni luni.

Enostavno in deluje.

Poskusite tudi  biti  brez kave in žganih pijač

LP

gabrk

lara_p  

član od: 29.7.2014

sporočila: 1

29. jul 2014 20:03

Jaz bi pa vsem svetovala kopel iz senenega drobirja, pomagalo je že moji mami, teti in pred kratkim tudi meni (ja zgleda imamo to v družini :D) :) Ker sem potrebovala seneni drobir tudi sama sem veliko brskala in našla stran, kjer je vse super razloženo. Svetujem, da si preberete sami kar na njihovi strani (http://hayllow.com/hayllow---blazinice-za-kopel-).

 

lep deževen ampak vesel dan še naprej :)

 

lp,

Lara

lara_p

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

29. jul 2014 20:20

Prebrano iz zaupanja vrednega vira (a ni osebno preizkušeno): izrezati krompir v primerno obliko in namestiti za nekaj časa - večkrat... Se mi zdi priročno, takoj dostopno in sem si zapomnila za hude čase. Zgornji dve sta mi tudi simpatični...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti