Hemeroidi

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

3. avg 2014 10:50

Kotarca je napisal/a:

Cila,  med pravilno prehrano pa sodi tudi KROMPIR , a ne ?.

Kotarca

 

Samo, če ga uživaš od zgoraj navzdol.

Sonja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

26. dec 2016 10:37

Tema je sicer stara a tegobe verjetno v vmesnem času niso izginilie.  

Pred časom sem dobila po internetu uporaben nasvet, ki se sklada tudi z navedbami v knjigi Čudovito črevesje  in, kot sem slišala od znanke, z nasveti nekaterih zdravnikov. Po 2 mesecih testiranja potrjujem, da blagodejno deluje tako pri hemeroidih, kot pri zaprtju. 

Na WC si prinesimo pručko (dobijo se lične zložljive plastične, ki ne zavzemajo veliko prostora) im med sedenjem na školjki dvignimo noge nanjo.  Preizkusite, da boste sami opazilo razliko. 

Cila

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

27. dec 2016 8:54

Enak učinek bo, če se nagneš naprej. Kakor je komu nahbolj udobno (v mini kopalnicah v blokih je še najmanjša pručka napoti).

Sonja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

27. dec 2016 10:36

Limnol, je razlika in to precejšnja. Saj pravim: probat je treba in ni nujno, da je ravno pručka, nekaj pač za pod noge.  Prenizko tudi ne sme biti, vsaj nad 20cm, za bolj gibčne tudi do 30 cm.

Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 27.dec 2016 10:37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti