Prostor za piknike

Morphling  

član od: 21.3.2011

sporočila: 1

21. mar 2011 9:24

Nujno bi rabil prostor za piknik čimbližje Kranju. Zanimivi so mi predvsem tri lokacije opisane zgoraj in me zanima če ima morda kdo kontakt? - Majdina je napisala za prostor 1,5km od Preddvora proti Jezerskem. - planet_food je napisal za prostor v Besnici, naprej od ribogojnice - v drugi temi (prostor za piknik na Gorenjskem za 80 ljudi) je dzoana napisala za prostor v vasi Voklo, blizu Šenčurja Res hvala za vsakršno informacijo. Morphling

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

21. mar 2011 10:06

Mi smo imeli septembra piknik na Jeprci. To je tam ob cesti Kranj- Jeprca, ko je bila nekaj časa gostilna. Ustavi se tam pa preveri, tam je tud en plakat za kontakt. Je pa zadaj za hišo ena hišica s ša in hladilniki, pa en oder, potem je še travnik, gugalnice pa ta kamin za pečt. Stranišče je v hiši. Mi smo lahko uporabili tud notranjo kuhinjo.

katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti