Kapljično zalivanje

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

19. jun 2008 10:54

Mi smo pred leti imeli sistem od gardenie. Sicer ni bilo slabo, drugo sezono pa se nam je zgodila katastrofa. Pipo imamo zunaj na balkonu, nanjo je bil nameščen nastavek od gardenie - začetek sistema. Eno jutro pa me zbudi zvok, podoben slapu. Ker smo zaradi vročine imeli odprta vsa okna, so bila vrata spalnice zaprta. Skratka, ko sem oodprla vrata, me je skoraj zadela kap. Na stopnišču je iz stene - stik med ploščo in estrihom tekla voda v slapu v pritličje, v pritličju pa po stenah, po lestencih....grozaaa. Stečem na balkon in vidim, da je nastavek počen, široko razprt in voda iz pipe neovirano teče proti steni in pod estrih. Da bo smola večja, na balkonu še ni bilo ploščic, bil pa je cca 2 cm rob , kar je naredilo iz balkona bazen. Na srečo nam ni dvignilo parketa, vedra pa so bila še cel dan pod lestenci. seveda smo čez kak mesec pleskali celo pritličje... Vrejetno bom še naprej zalivala s kanto balkone. robida

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti