Bazen

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

30. maj 2008 22:29

Spelci, od vseh odgovorov je samo Slonček napisal/a, da se polula v bazen. Od Morske medvedke hčerkica pa je če se prav spomnim, pred kratkim napolnila dve leti. A misliš da se tvoji dve še pa nikoli nista polulali v bazen? No samo toliko, ker si napisala, da si razočarana nad našimi odgovori. jass

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

30. maj 2008 22:39

Jass, se opravičujem če sem bila premalo natančna, mislila sem predvsem na tiste, ki sploh niso komentirali, naj pa vsak pri sebi pomisli... In tudi jaz bi bila zelo vesela, če bi se urin v bazenih obarval... Otrokom, ko so majhni se oprosti, odraslim pa nikakor ne... Pa brez zamere. špelči

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

30. maj 2008 22:47

s tem pa se strinjam. jass

Jadi  

član od: 5.12.2007

sporočila: 24

30. maj 2008 23:18

Mi se kopamo le v našem bazenu, tam pa seveda ne lulamo, hi,hi. Morje..., ja tam je pa drugačna pesem... Jadi

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

30. maj 2008 23:46

spelci je napisal/a:
Jass, se opravičujem če sem bila premalo natančna, mislila sem predvsem na tiste, ki sploh niso komentirali, naj pa vsak pri sebi pomisli...

Nisem mislila komentirat, ampak to še ne pomeni, da počnem isto kot slonček 208, verjeto tudi velika večina, ki jih ni komentirala, ne. Mogoče se jim samo zdi nepotrebno na kulinaričnem forumu razlagati, kje opravljajo svojo potrebo.

Jaz se dobro spomnim dogodka, ko sem v mladih letih delala na bazenu. Lastnik je malo šparal z wc papirjem, pa je na enem wcju zmanjkal. Prišel je en možakar, ki je kričal na nas, da ni papirja in da ljudje hodijo z usranimi ritmi v bazen. Ga razumem popolnoma, gravžalo se mi je, ko sem si predstavljala o čem govori, hkrati pa mislim, da če preveč razmišljaš o glivicah, urinu in ostalih rečeh, ki utegnejo plavati v javnem bazenu (pa konec koncev tudi v morju), bolje da ostaneš pri kopanju v domači banji.

Je pa res obup, ko je pri 40 stopinjah in polnem bazenu voda že kar rumena

matilda

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

31. maj 2008 2:50

Haha, matilda, ful sem se nasmejala ob branju tvoje zgodbice :) Jaz ne hodim na bazene ravno zato, ker se mi gnusijo (urin, lasje, mrčes, odmrla koža, pljunki, glivice, švic...). Ko pa sem bila majhna, so nas na plavalnem tečaju nasrali, da se voda obarva in se vklopi alarm. In ne, nisem testirala :) RadaJem

baška  

član od: 24.3.2008

sporočila: 221

31. maj 2008 10:58

jaz že ne! nimam srca, da bi to naredila. to bi bilo dobro, da bi se voda v bazenu obarvala. lani sem na morju gledala otroke, ki so se igrali v peskovniku, večji (8-9let) in manjši, s starši. in ko sem zagledala, kako se večji fant igra in mu naenkrat med nogami izpod kopalk nekaj priteče! sem bila tako šokirana, da sem pozabila usta zapret. in potem se tamali igrajo v takšni svinjariji. kaj se šele dogaja zvečer in ponoči, ko ne vidimo. pa mislimo, kako je čisto. baška

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

31. maj 2008 11:47

O.K. povejte mi kako vam uspe, dobro, denimo lulati, čeprav tole počnejo otroci, v morju?Jaz ne morem. Tisti pa, ki to počenja v bazenu bi ga po prstihs šibo, kot v starih časih.

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 31. maj 2008 11:48:13

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

31. maj 2008 12:05

:) bazen se mi je cisto zagnusil ko sem v našem lokalnem časopisu prebrala, da so odkar so bazen v Žusterni (recimo 5 let?) odprli, so vodo 1x ali 2x menjali...puj puj...od takrat me nikakor ne vleče na bazen...sva bila tudi s fantom lani 2x na počitnicah v moravskih toplicah pa sva šla samo enkrat v bazen...potem pa nič več ker je bila gužva in je bila prav umazana voda da se skoraj ni vidlo dna sva si pa ogledala pokrajino ;) in trgovine :P ycrna

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

31. maj 2008 12:05

aja, ne ne lulamo v bazen ;) ycrna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti