Svatbene torte made by pitončica & stana.r

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

tema odprta - 28. maj 2008 8:34 | ogledi: 6.165 | odgovori: 42

Upam, da ste si jih ogledali.

Ladies, zelo lepo sta zadevo naredili. Sta lepo pokazali, da si ni treba dajati konstrukcijskih težav ( s tem mislim na torto v nadstropja) in da pet enako velikih tort v formaciji zelo dobro funkcionira. Mene zlasti veseli, da torte niso overaccessorised - v smislu, da nista padli na finto dekoriranja v neskončnost - ker to se na svatbenih zadevah preveč rado zgodi. Nasprotno, tole je pa zelo decentno, torte so pa fotogenične. V bistvu zelo lepo poročno darilo.

Upam, da si zadeve niso ogledali profesionalni slaščičarji - če bi bila na mestu profesionalnega slaščičarja in bi me amater takole sesul - bi iskala kakšno drugo zaposlitev....

P.S.

Upam, da je bila nevestina obleka "na nivoju zadatka"....

Vendelina jr.

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

28. maj 2008 8:42

Uau! Čudovito! Kako zlate roke imate! Blagor tistim, ki so deležni vaših umetnin. Saj takšne torte je skoraj škoda razrezat. Čestitke! leny

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

28. maj 2008 8:45

Čudovito! Upam, da tvoja svakinja ve, koliko truda in seveda denarja si dala oz. ste dale v to prelepo darilo!

Ognjič

akim  

član od: 10.4.2007

sporočila: 141

28. maj 2008 9:25

Če bi se še enkrat poročila, bi si želela imeti takšno svakinjo. Čudovito!!! akim

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

28. maj 2008 9:47

Čudovito - in seveda vse pohvale tudi tretji soustvarjalki

rrr

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

28. maj 2008 10:16

Smo si jih ogledali- fino, super, hudo, noro...........

A lahko še izvemo okus torte oz. tort?

katti

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

28. maj 2008 10:36

HVALA, HVALA ......

vedno sem bila mnenja da je vsaka stvar lahko zelo lepa tudi če ni kičasta :)

in če sm čist iskrena sem prejšnji teden imela toliko delo, tako s piškoti (ki jih je bilo okoli 40kg - 28 vrst) tako tudi s tortami, da se mi tud kej preveč ni dalo matrati z okraševanjem :)

Še dobr da sm si že na začetki zastavila, da torta naj bi tako izgledala, in na koncu tudi je. Če ne bi se samo kompliciralo.

seveda so bili nad torto precej navdušeni - kolikor so lahko bili ob 00.00, ko so bili že precej "pod gasom" :)

Ena torta je bila višnjev kompot skuhan s pudingom od vanilije,

2 sta bili smetana + čokolada + mascarpone + nutella,

in 2 dve sadje + mascarpone + jogurt + smetana http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=11299 ....

in seveda veliko masla da so zdržale 3 dni :)

 

lp

Pitončica

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. maj 2008 11:52

Ja, Pitončica, kapo dol! Na moji top 3 tortni lestvici si še zmeraj med zmagovalkami! mamaF - Mojca

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

28. maj 2008 12:41

 

Ja, že včeraj sem visela na kulinariki in gledala ta prečudovit izdelek

Sem pomislila, koliko dela, organizacije, potrpljenja, ... je bilo vloženega v to torto. Bolje, da niti ne razmišljam. Ampak končni izdelek je res FANTSITČEN!!!!

 

Vse pohvale, čestitke, komplimenti, ....

Take mojstrice ste, da bi lahko odprle kakšen svetovalni servis za marsikatero slaščičarno

 

Lp

MM

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

28. maj 2008 12:45

"Upam, da si zadeve niso ogledali profesionalni slaščičarji - če bi bila na mestu profesionalnega slaščičarja in bi me amater takole sesul - bi iskala kakšno drugo zaposlitev...."

 

Vendelina jr. tole si pa tako originalni napisala.

 

Lp

MM

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

28. maj 2008 12:49

NeverjetnoKo sem ponoči "okuževala" kolegico s kulslo sva naleteli na te frišne torte je kolegica kmalu padla s stola.V kratkem bo postala član.Čestitke za pitončico so premalo. anemona

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti