Piknik košara

Barolina  

član od: 1.2.2007

sporočila: 50

tema odprta - 26. maj 2008 11:48 | ogledi: 9.177 | odgovori: 10

Za darilo bi rada fantu podarila piknik košaro. Videla sem jo v trgovini Tisocinendar, ampak je v njej pribor + krožniki + kozarci samo za dve osebi. Jaz pa bi rada kupila košaro za 4 osebe. Sprasujem vas, ce morda kaksna izmed vas ve, kje bi lahko kupila kaksno lepo piknik kosaro za 4 osebe ali vec. Zanima me tudi cena košare.

Lep dan

Barolina

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

26. maj 2008 11:53

jaz sem pred leti nabavila samo košaro pri ribnčanih, potem pa sama dodajala stvari notri tako da sva imela prec za piknik, oddejo, pa lončke, krožnike, hrano (res pa da tudi samo za dva, ampak če posamično kupuješ ni blema količinsko, samo koliko bi šlo pa potem dejansko v košaro je pa druga pesem) - sedaj to večinoma uporabljava za kampiranje, bo treba ponovit vajo za piknik:) sicer pa sem takrat gledala ene košare in nahrbtnike v eni trgovini v starem delu mesta - lj, ampak so bile cene take, da bi mislil da je vse iz zlata. hm točno ne vem a je bila irska zadeva ali škotska, če me spomin ne vara je bilo na starem trgu. grem malce brskat in še sporočim.

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

26. maj 2008 11:53

Mislim, da sem nekaj takega videla v trgovini, kjer prodajajo zelo izvirna darila (ne vem imena, mislim da je 1001) in sicer v hipermarketu Mercator v Dravljah. Sweetie

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

26. maj 2008 12:36

Imeli so jih tudi v Merkurju in so bile občutno cenejše od tistih v Tisoč in en dar. Sama sem jo kupila pred dvemi leti v Rutarju in tudi ni bila draga. Vse, ki sem jih jaz videla so imele notri ves pribor, krožnike in kozarce. elba

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. maj 2008 13:30

Barolina, te silne košare so naprodaj v trgovinah, kjer prodajajo darila in okraske za dom in so trgovine v sestavi vsakega nakupovalnega centra, ki kaj da nase. Te pa čisto ne razumem, KAJ oziroma KOMU bi rada kaj podarila. Košara za piknik je po definiciji za dva. Ima eno romantično noto in je narejena za to, da se subjekta ljubezni in poželenja kam odpelje in tam zapelje. In je za DVA. Košara za štiri: pa daj no mir, kaj bodo pa štirije počeli na takem pikniku, razen če ne bo svingerski? Pa saj ni štos tiste košare v tem, koliko hrane gre notri - štos je v penini - in v tem, da bi morali imeti po penini en kolikor toliko korekten seks (upam, da dlje kot 7 minut....). Ko je misija s pikniik košaro opravljena in ko je na pikniku več ljudi, ki na pikniku dejansko JEDO in so zaradi tega tudi tja prišli, potem se pa košara lepo umakne cekarjem in velikim košaram, ki sploh niso seksi, zdržijo pa vse. Z drugimi besedami: KOŠARE ZA ŠTIRI NI. So cekarji in velike pletene košare in tiste grdote od tupperwarea, ki bi jo človek najraje izubil, ampak notri gre pa veliko in brez te plastike se ne da.... Skratka, piknik košara za 2 je eksplicitno žensko orodje, ki ga ženske včasih tudi uporabimo, definitivno pa ga uporabimo kot darilo in to darilo ŽENSKI. Ne pa moškemu. Piknik košaro fantu - če podarjaš tako košaro, potem je sporočilo evidentno: daj, pelji me malo v naravo, bova imela piknik s "pasent" dekico na zeleni travici, pod drevesom, ki bo metalo varno senčico in še kakšen pouštrček zraven....in bova se imela tako, kot Julia Roberts in Richard Gere v Pretty Girl tisti sceni v parku ali pa kot Julian Sands in Helena Boham Carter v A Room With A View,,,,,oziroma nekje vmes.... In, takole ti povem, izkušnja let mi pravi (blago meni, zdaj sem v najlepših ženskih letih in je fino biti pametna...) fantje se tega sporočila s košaro ustrašijo bolj kot lahko ženske ob taki košari romantično sanjarimo....Ustrašijo: s košaro se jim sporoča, da NISO dovolj romantični, NISO dovolj kreativni v smislu ohranjanja ljubezenske napetosti v odnosu, skrakta mlad heteroseksualne moški bo takšno košaro razumel kot nezaupnico Plus, košara, a poznaš kakega moškega, ki rad nosi košare in cekarje in vrečke? Jaz sem nekajkrat videla, da so fantje in moški dobili piknik košaro in potem so se blazno trudili, da bi naredili veselo faco, pa ni šlo - je bil na faci samo tisti obup v stilu pa kaj naj pa zdaj s tem? Imam pa tudi dva dobra prijatelja, ki imata to košaro in jima je čisto všeč in jima je sploh super in meni sta onadva super prijatelja in sem jima verjetno ogromno povedala o sebi in sploh se imamo blazno radi in te stvari in z enim sem bila tudi v postelji (v spalniku) in sva varno spala in se ni nič zgodilo, jasno, ker sta geja. Ondava imata pa rada svoji košari. Sta ju dobila za darilo. Skratka, imata rada tisti košari, samo nekdo drug jo mora nositi. Hope you"ve caught my drift.... Kupi človeku raje original europeiše fuzbalsko žogo - bo res vesel! Košaro kupi sebi. In jo uporabljaj skladno z napisanim v tretjem odstavku. Vendelina jr.

Barolina  

član od: 1.2.2007

sporočila: 50

26. maj 2008 15:14

Draga Vendekina jr. z veseljem preberem skoraj vsak tvoj odgovor na kulinaricni Sloveniji ... vcasih se (celo) strinjam s tvojimi besedami, drugic pac ne ... Hvala za tako obsirno razlago glede kosare. Mogoce se vam zdi (oz. tebi Vendelina) res nenavadno darilo za fanta, ampak, ce on sam izrazi zeljo po omenji kosari, mu jo bom z veseljem namenila ... pa ni gej Sem pa tudi sama nekaj brskala po spletu in vem oz. sem videla, da obstajajo piknik boxi tudi za 4 osebe tako, da hvala vsem za hitre odgovore in upam, da bom nasla primerno kosarco za mojega fanta. lep dan Barolina

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

26. maj 2008 15:55

Tudi moj ljubi bi bil bolj vesel košare kot žoge. Na srečo niso vsi fanti enaki in vsi nimajo fetiš na nogomet. Če pa bi že dobil žogo, bi to lahko razumel nekako takole: Dragi vesela bi bila, če bi se tudi ti pričel poditi za žogo in bi tako tudi tvoj telešček postal podoben tem na televiziji. Sicer ne vem, kako jim je ime in iz katere države so, ampak izgledajo pa dobro. To bi bila šele travma. magnolija

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

26. maj 2008 22:25

mislim da jih imajo v trgovini Dota v Cityparku?!? Kar drage so...ne vem točno koliko. hahaha Magnolija, si me nasmejala Sicer pa se tudi meni zdi taka stvar precej bolj primerna za v dvoje... mala zelena

Petra 1  

član od: 30.1.2008

sporočila: 43

27. maj 2008 8:12

FANTASTIČNE PIKNIK KOŠARE: CAMPING CENTER ŠARANOVIČEVA 36B DOMŽALE imajo tudi spletno trgovino: www.camping-center.si veliko užitka Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 27. maj 2008 08:13:08

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti