Kako uničiti smrad gumijastih tepihov za avto

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

tema odprta - 25. maj 2008 11:18 | ogledi: 2.906 | odgovori: 4

Nujno rabim pomoč oz. nasvet

Fant je kupil v šparu gumijaste tepihe za v avto. Problem je vtem, da so, ko sem jih vzela iz polivinilaste vrečke, grozno smrdeli. Dala sem jih na balkon kjer so že 5 dni, pa še vedno smrdijo.

Kako bi spravila ta smrad z njih????????

Cao

Lotti

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

25. maj 2008 11:52

Kako ga spraviti -s časom bo izginil,tudi jaz sem kupila v šparu gumijaste tepihe za avto.Mož vozi avto,ko jaz grem mi se želodec začne obračat,zato vsakič ko moram jaz v avto odprem okna in imam tistih smrekic nekaj.Zdej je že nekaj časa-2-3 meseca,zdej se ne čutijo več. golubić

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

25. maj 2008 20:27

Ja,še moj odgovor....šparovi tepihi so že v smetnjaku. Tudi s pranjem,z detergentom,"sončenjem",ni bilo nič bolje. Ko pa se je avto segrel,je v očeh kar peklo,da ne govorim o obleki če je bila slučajno v avtu. Tak da če sta si kupila iste tepihe kot jaz mislim da tu ni rešetve....,ker jaz sem poskusila prav vse,na kar sem se spomnila.. Darja -

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. maj 2008 10:42

Se malo nagibam k darjinemu odgovoru..... Drugače pa, Lotti, gumijasti predpražniki niso za v avto v pomladno/poletni sezoni že zaradi tega ne, ker tista guma naredi vražje sledi na čevljih. Imaš takoj ene črne sledi na petah, samo malo stopalo prestavi (tudi, če ne voziš) in to velja za vse čevlje od balerink naprej, če so pa svetli, je pa sploh katastrofa. Okej, moški, oni itak ne vedo, v čem je funkcija čevlja (sicer moški čevelj je itak samo za obut, a ne....) - ti pa lepo nauči svojega fanta, da guma je za kakšno tovarno, za avto, v katerem se pa ti voziš, je pa kak drug material. Cena za šparaste predpražnike je pa enaka ceni za lekcijo, da nihče ni tako bogat, da bi kupoval poceni. Vendelina jr.

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

26. maj 2008 22:29

Vandelina sem mu dala za prebrtat tvoj post... Potem pa sem poslušala kako se sem in tja nekaj pritožuje in to, konec koncev pa so danes smrdljivi predpražniki končno - po nekaj dneh neznosnega smradu - pristali tam kjer jim je mesto - v kanti za smeti. Za drugam tako ali tako niso... Je pa čist res, da je poleti ta guma v avtu skoraj brez funkcije. Pozimi pa, no ja pozimi je pa malo druga zgodba. Samo saj se je poletje šele začelo in s tem tudi sezona vseh lepih čeveljcev... Lotti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti