Moja "bilanca" 2007

renata.zagmajster@kabelnet.net  

član od: 2.11.2006

sporočila: 133

tema odprta - 21. maj 2008 19:43 | ogledi: 1.803 | odgovori: 12

Moja E-mail BILANCA 2007

Želel bi se zahvaliti vsem prijateljem, ki so mi poslali verižni mail,saj

sem z njihovo pomočjo:

- izvedel 175 krat, da bosta Gmail in Hotmail ukinila moj naslov

- zbral sem 3317 let nesreče in umrl 67 krat, ker nisem poslal the mailov

naprej

- ko izstopim iz Merkatorja, ne pogledam nikamor in nikogar, da me ne

bi ugrabili in prodali moje ledvice na črnem trgu

- imam več kreditov na banki, ker sem hotel pomagati Amy Bruce da bi

se končno, že 89-tič operirala in ji s tem rešila življenje (uboga deklica

ima se vedno 8 let in to od 1997)

- še vedno čakam, da mi odgovorni za marketing iz Nokie pošlje se tako

zaslužen telefonček. Ravnotako iz Sony Ericsson

- podpisal sem se se z ostalimi 5000 osebami pod peticijo, da bi rešila

izumrtja rdečo pritlikavo bolho iz Zimbabweja

- končno poznam formulo za večno ljubezen: Napiši ime ljubljene osebe

na list papirja, izgovori ga 15 krat, nato si z njim brisi rit medtem, ko

delaš 30 krogov okoli Fiat Pande, zelene barve letnik 86 v smeri urinega

kazalca.

- prebedel sem 98 noči, da bi ujel zloglasni virus "SuperMega

destructor" ki ga Microsoft, Mac Afee in Norton niso mogli uničiti in

ki bi požrla moj hard disk, TV, kafetjero, mikrovalovko, ipod,mp3

in električno zobno ščetko.

ČE NE POŠLJEŠ NAPREJ TA E-MAIL V NASLEDNJIH 10 SEKUNDAH , 8736

OSEBAM, JUTRI ZJUTRAJ, OB 17 H 68 MIN, BO DINOZAVER MUTANT IZ VESOLJA VDRL V TVOJO DNEVNO SOBO IN TE POŽRL.

naty

renata.zagmajster@kabelnet.net  

član od: 2.11.2006

sporočila: 133

21. maj 2008 19:54

To sem dobila po mailu in me je nasmejalo do solz. Zanima me, kaj vi mislite o teh verižnih pismih,ki krožijo okol, ali jih pošiljate dalje,ker se bojite, da se vam bo npr. čez štir dni zgodila nesreča, da vas bo zapustila ljubljena oseba itd...če jih ne pošljete dalje vsaj dvajsetim osebam. Meni grejo na živce in jih kar brišem. Lep preostanek dneva! naty

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

21. maj 2008 20:32

.....tudi mene..... V veliki večini jih brišem....če se mi kateri zdi smiseln (in to je zelo redko), ga pošljem naprej in ob tem obvezno skrijem naslovnike, da jih zavarujem pred spam-om. Fino bi bilo, če bi tudi drugi počeli tako, saj nisem ravno navdušena nad cca 30 nazaželjenimi e-maili dnevno ........očitno jim ni jasno, da viagre res ne potrebujem, da sem moškega svojih sanj že našla in mi tisti veliki popusti prodajalcev čez lužo niso zlahka dosegljivi.......... katjushka

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

21. maj 2008 20:37

Sama nikoli ne pošiljam naprej, niti za vsak slučaj" ne. se pa včasih prav pošteno nasmejim, ko berem! Pa še kar živa in zdrava hodim okoli in ljubezen me še ni zapustila, nesreče me še niso zadele....torej, preživi se (čisto kvalitetno) tudi če ne pošiljam naprej!

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

21. maj 2008 20:48

Torej.... moram celo noč dežurat s "flobarco" na oknu, za vsak slučaj, če res pride ta dinozaver

MM

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

21. maj 2008 21:21

Jaz sploh tistih, ki grozijo s smrtjo in nesrečo, ne pošiljam dalje, pošiljateljem pa napišem, naj mi takega sra... ne pošiljajo več. Včasih je kakšen bolj vztrajen (očitno zelo vraževeren), takemu pošljem isti mejl nazaj pač "potrebno-število-krat"- vedno deluje, zelo redko še dobim kaj takega.

Aja, tudi jaz sem (kljub vztrajnemu brisanju) še vedno živa, zdrava, zadovoljna,...

čoko

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

21. maj 2008 21:23

Penim in brišem.

F r i n a

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

21. maj 2008 21:29

Vztrajnost pri teh mailih nima meja. Vidiš, pobrišeš, vidiš, pobrišeš, vmes še prosiš, pa spet vidiš in pobišeš... so tipke, ki s tem zlahka opravijo. Me pa razp*...... sem pa tja. Pa ne toliko maili kot tisti, ki jih pošiljajo! moja

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

21. maj 2008 21:54

Sem svojim prijateljem lepo povedala, da mi takih mejlov ne pošiljajo, ker me razjezi ko piše, vzemi si minutko in pokaži prijateljem koliko jim pomeniš ipd. Ma ja, saj nobenemu ne pošlje, ker se je spomnil na njega (glede na to, da pošlje celemu imeniku). Mi več pomeni, če mi pošlje mejl z kratko vsebino, pa čeprav vsebuje samo : Zdravo, kako si? Sedaj dobivam verižna pisma zelo redkeje. LP Pecenka

Šunkica  

član od: 9.5.2008

sporočila: 26

21. maj 2008 22:19

Spoštovani, to je pač še "druga stran" interneta, ki jo je potrebno vzeti v zakup. Le zakaj bi se po nepotrebnem obremenjevali in tratili svoj dragoceni čas s prebiranjem in (raz)pošiljanjem raznoraznih spemov!? Vsak računalnik ima zagotovo opcijo delete oziroma briši in zadeva je rešena. Živce pa lahko izgubljamo tudi kje drugje, če že moramo. Lep večer še naprej Šunkica

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

21. maj 2008 22:49

B R I Š E M!!!!! S tem nimam kaj počet... dejansko! Lp, veverica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti