Obvestilo: napake pri pošiljanju slik, potrebujemo detektiva

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. maj 2009 19:12

sweets je napisal/a:
Meni pa v mojih fotkah napiše ime recepta ali začimbe, ID recepta pa ne. Tudi odpreti slik začimb ne morem, kar jih je od receptov pa mi odpre. Vse slike so bile poslane včeraj in danes.sweets

 

To sem pa jaz zašuštrala, ker nikoli ne piše id slike, dokler slika ni obdelana, se opravičujem, ime recepta ali  v tem primeru začimbe pa mora biti napisano in je ne? Se pravi deluje!

Še enkrat hvala!

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 03. 2009 19:12

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

3. maj 2009 19:21

Ojoj, mogoče pa res, temu do sedaj nisem posvečala pozornosti, hvala anamarija1. Ampak s slikami začimb vseeno nekaj ne štima. Rada bi jih videla, da nisem kaj zbrkljala pri pošiljanju, pa jih nikakor ne odpre, napiše vsebina se nalaga in nič se ne zgodi. sweets

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

3. maj 2009 19:23

sweets je napisal/a:
Ojoj, mogoče pa res, temu do sedaj nisem posvečala pozornosti, hvala anamarija1. Ampak s slikami začimb vseeno nekaj ne štima. Rada bi jih videla, da nisem kaj zbrkljala pri pošiljanju, pa jih nikakor ne odpre, napiše vsebina se nalaga in nič se ne zgodi. sweets
Slike se ponavadi (vsaj meni) nalagajo zelo dolgo, tudi minuto. Malo vztrajnosti, pa bo... ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

3. maj 2009 19:55

Mambica, sem vztrajala, v desetih minutah, kolikor sem čakala bi mi jo moralo odpret. Poskušala sem v chromu in firefoxu. Zavihek, kjer se je odpirala slika sem pustila odprt in brskala po drugih stvareh, mogoče tudi več kot deset minut pa ni bilo nič. Slike receptov pa odpre takoj, nikoli mi jih ni dolgo odpiralo. Začimb pa ne mara,vsaj mojih ne. sweets

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. maj 2009 21:14

Ja na prvi strani še ne dela v redu, notri pa dela v redu, dokler slika ni obdelana seveda nima ID-ja...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

4. maj 2009 7:47

Začimbam in gobam tudi lahko navadni člani pošiljamo slike? Sem odprla nekaj začimb in imajo sliko, vendar pa ne piše zraven avtorja. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. maj 2009 9:19

Tudi "navadni" člani lahko pošiljate slike. Slikam, ki smo jih mi prispevali ne piše avtor. Resnici na ljubo tudi vašim ne piše avtor. Malo še urejamo in delamo na tem  Ker enciklopedija začimb se bo kompletna zamenjala sčasoma, ne vem ali ste opazili, da so nekatere začimbe v receptih že povezave na enciklopedijo ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

4. maj 2009 20:44

sweets je napisal/a:
Ojoj, mogoče pa res, temu do sedaj nisem posvečala pozornosti, hvala anamarija1. Ampak s slikami začimb vseeno nekaj ne štima. Rada bi jih videla, da nisem kaj zbrkljala pri pošiljanju, pa jih nikakor ne odpre, napiše vsebina se nalaga in nič se ne zgodi.sweets

Tudi jaz sem danes poslala nekaj slik začimb z vrta in si jih ne morem ogledati (za vsak slučaj, če sem slučajno kaj pomešala :) Piše: "vsebina se nalaga", vendar se slika ne odpre. Dve starejši sliki, ki sta še tudi pod "originali", pa mi normalno (hitro) odpre.

Mojca

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. maj 2009 14:40

Ali zdaj vse vsem dela na tem področju? Sem upam popravil napake pri slikah.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

6. maj 2009 14:55

Meni dela vse normalno. Tudi na prvi strani beležke mi sedaj napiše ime recepta, kateremu sem nazanje poslala sliko, nič več ni napisa "za začimbo/gobo". Hvala bogu. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti