Kako shujšati in jesti sladke pregrehe

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

30. jun 2008 9:32

Mark5, ledena kava ja, pivo pa ne tako smrdiš po pivu...kot kanta za smeti.

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 30. jun 2008 09:33:45

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

1. jul 2008 11:39

Par idej: - dojenje: lahko ješ, kar ti paše, pa grejo kile prej dol ko gor, dokler polno dojiš - torej delajte na našem naravnem prirastku;) - bolezen: ni ravno dobra ideja, dela pa - šport oz. miganje: meni je lažje kalorije pokurit kot jih pa ne pojest... sem prevelik sladkosned - drugačne sladkarije: namesto kremnih smetanastih zadev kake bolj sadno osvežilne, če kdo rabi ideje, naj pove (čeprav da ne bo kdo narobe razumel - jaz se še nikoli nisem odrekla kosu pregrešno bogate čokoladne torte! Res pa je, da še nisem namerno hujšala...) - ali pa si najdite razlog, da se zredite in se ne sekirajte (glej prvo točko;) Veri

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

1. jul 2008 13:25

Veri je napisal/a:
Par idej: - dojenje: lahko ješ, kar ti paše, pa grejo kile prej dol ko gor, dokler polno dojiš - torej delajte na našem naravnem prirastku;) Veri
Se podpišem! Po ne vem koliko letih sem spet jedla ledenko (tista zamrznjena smetana) in pijem cedevito in podobno sladko nesnago. Je pa res, da ob polnem dojenju tudi polno dvigujem utež (trenutno dobrih 6 kg) in redno sprehajam voziček. Tudi v hrib! V času nedojenja pa vse sladke pijače nadomestim z vodo in si v zameno dokaj pogosto privoščim kakšno torto. Kakšen obrok pa nadomestim s tistimi riževimi stiropori, ki fino napolnijo želodec. Sem pa dobila odličen nasvet za mojega 3 mesečnega fantiča: "Ubogi otrok, mora vodo piti! Daj mu jo vsaj malo sladkaj!" HALO?? Voda je zakon! Lp, K.Mici kuharica Mici

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

2. jul 2008 19:37

Tudi meni kombinacija s pivom ni najboljša sama se raje posladkam z dobro ledeno kavico ali pa sadnim sladoledom. mark5

mkac  

član od: 21.1.2007

sporočila: 55

13. jan 2009 21:48

Jaz pa mislim, da se nima smisla odrekati hrani temveč bo največ naredila rekreacija. Mogoče začeti s hitro hojo po ravnini in v hrib in postopoma pričeti s tekom (priporočam knjigo Tek za začetnike, cena cca 20 EUR-Mladinska knjiga). Telo se prepoti, nadiha kisika...... In ko prideš izpod tuša imaš takšen " tek po zdravi hrani" in potem energije, da bi "stene premikal". Rekreativno kolesarim čez tople mesece, hodim v hribe, nordijska hoja, smučam, vendar to kar mi da tek, se ne da opisati in ga zeelo priporočam. Lp mkac

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti