Glasba

Sonja37  

član od: 26.7.2007

sporočila: 20

tema odprta - 20. maj 2008 12:01 | ogledi: 3.709 | odgovori: 49

Lep pozdrav vsem tukaj na forumu. Imam spet eno vprašanje, za katerega pa sploh ne vem kak naj opišem. Ful mi je všeč ena glasba - predvidevam, da je reklama za Ford, vrteli pa so jo veliiko med svetovnim prvenstvom v Nemčiji. - no jo bom poskusila odpeti nana nana nana nanana nanananananana nanana na nanana - Če slučajno ve kdo kaj bi to lahko bilo za eno melodijo vas prosim za naslov. Sicer pa želim vsem en lep, pa čeprav deževen dan

Sonja37

Sonja37  

član od: 26.7.2007

sporočila: 20

20. maj 2008 12:16

Ma vse sem že preiskala - vse možne variante na youtube, pa nič nisem našla. Vem pa da se bo nekdo našel tukaj, ki mu bo pesem znana - ;) Sonja37

Anica iz ČD  

član od: 6.11.2007

sporočila: 38

20. maj 2008 14:05

hih, youtube je zakon Anica iz ČD

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. maj 2008 14:29

Sonja, če pogledaš svoj opis iskanega in to, kar si v resnici iskala - tu je za začetek, 8 let razlike.... Drugače je pa nosilna tema variacija na Mojo drago Klementino (My darling Clementine), v samba ritmu, potem je pa medley svega-i-svačega, med drugim imaš tudi balajko v tehno verziji ...... Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. maj 2008 14:41

Zdaj pa jaz prosim za pomoč:

na yutubu nisem našla, pa na enem linku z vso mogočo glasbeno sceno tudi ne, vsaj v izvedbi ki jo iščem ne, pesem Butterfly v izvedbi Daniela Gerarda. Taka nežna pesmica, v slovenščini jo je izvajal Janko Ropert (to navajm samo kot pripomoček, da se katera spomni, za katero pseme gre...."ti metulj si mojih sanj" je eden od verzov.

 

Sem nekje izgubila vinil ploščo, ki sem jo imela,  in si je zdaj ne morem dat v obnovljen juke box, da bi jo poslušala, me pa spominja tale Butterfly na zelo lep del moje zgodnje mladosti.

 

In ker je tudi po netu ne najdem, da bi jo presnela na mp3 ali kam drugam, vas prosim za pomoč.

 

Mamamia

mamamia

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

20. maj 2008 14:48

mamamia bom pogledala, če je na music disku, sem jo pred leti iskala, pa imam filing da bi nekje mogla bit...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti