Cimet in ingver - vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

20. maj 2008 21:15

Ej, punce, me ni bilo en čas, zdaj ste me pa prav nasmejale. Včeraj sem se samo delala pava, ampak drugič...madonca, tole s perjem je pa dobra ideja! Recimo, da bi Belo tropsko servirala oblečena v karnevalski kostum lepotic iz Ria- s pavjim perjem seveda! Vendelina, katere barve predlagaš, da bo minimalizem sit in torta cela? Se bom poskušala napacat z bronzo, pa belo pavje perje na tazadnjo...bi šlo? Pa še pri glazuri se mi ne bi blo treba močno trudit...saj nobeden ne bi opazil napak....no, tašča mogoče :D. Punce, ne hecat Vendeline, se zna zgodit, da kdaj skupaj skonstruiramo kakšno minimalistično Barbi torto, potem boste pa videle! mamaF - Mojca

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

20. maj 2008 22:10

mamaF je napisal/a:
Punce, ne hecat Vendeline, se zna zgodit, da kdaj skupaj skonstruiramo kakšno minimalistično Barbi torto, potem boste pa videle! mamaF - Mojca
Potem jo dajmo pa kar hecat! Me prav zanima, kakšna bi bila minimalistična Barbi. Pa enkrat do decembra jo naredite, da si lahko "sposodim" idejo!!! Atina

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

20. maj 2008 23:54

Da ne bo pomote - tole je maximalizem s pavjim perjem. Vendy, saj ni prehudo, ne? Atina, kaj praviš - ali čemo kaj na božička vreči, če rabiš decembra? Punce, uživajte v barvah! Aja, po moji strokovni oceni bi mi tale barvna kombinacija (perja) kar pasala, glede na to, da si lase barvam v oranžno. Kaj pravite? mamaF - Mojca Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 20. maj 2008 23:55:52

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. maj 2008 0:06

Luna je še zmeraj precej polna - me lahko jemljete tudi malo z rezervo. mamaF - Mojca

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

21. maj 2008 0:17

MamaF, nič božička, kar Barbi mora ostati, me hči skoraj vsak dan sprašuje, kdaj bo imela RD, da bo imela torto Barbie. Ko sem jo vprašala, kakšno torto bom pa jaz imela za RD, je presodila, da bi bila ravno Barbie ustrezna zame. Kaj to pove o meni, ne vem :) (mogoče bi s tem pozdravila "strašne travme" iz otroštva, ko nisem imela Barbike ampak sem se igrala z navadnimi punčkami, ki jih -mimogrede- dandanes v poplavi shiranih barbik sploh ne moreš kupiti) :) Tale barvna kombinacija bi bila pa res pika na i, mamaF. Atina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

21. maj 2008 4:34

Tole s perjem je res dobra ideja. Prostovoljno se javljam za poskusnega zajčka ( da mi katera servira belo tropsko torto v kosrimu iz Ria ( pa če je perje ali pa ga ni )). Ocena neodvisnega opazovalca bo sigurno dobrodošla.

ežoj

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. maj 2008 8:00

Ežoj, mogoče kje na nevtralnem terenu, pri nas doma dvomim, da bi te eden iz naše hiše blizu spustil (pa nisem mislila na taščo)! mamaF - Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. maj 2008 8:03

Atina, naužij se jih: http://www.coolest-birthday-cakes.com/barbie-cak Če je tvoja hčerka zate izbrala barbiko, pa po mojem laičnem poznavanju otroške psihe pomeni, da si trenutno njena "d" best frendica"! mamaF - Mojca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. maj 2008 8:45

MamaF, jaz sem nekaj turkizno-vijola varianto imela v mislih....tam pri pav izvedbi... Punce, ne kličite vraga, ker boste RES dobile minimalistično Barbie torto.. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 21. maj 2008 08:49:49

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. maj 2008 8:56

Vendelina jr. je napisal/a:
MamaF, jaz sem nekaj turkizno-vijola varianto imela v mislih....tam pri pav izvedbi... Punce, ne kličite vraga, ker boste RES dobile minimalistično Barbie torto.. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 21. maj 2008 08:49:49
Si bom pribeležila, Vendy! ...boste dobile, boste in to tako TRENDOVSKO Barbie torto! By the way, Morticia od Adamsovih bi bila luštna... mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti