Magična kroglica za pranje perila

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

18. mar 2009 12:08

Ja Tinca, eno je magnet, drugo pa energija. Saj ti bodo razliko itak fiziki razložili.

Moja nič ne buta in ne ropota!

Kyara

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

18. mar 2009 12:20

Jaz ne morem pomagat. Meni z usmerjenoizobraženim znanjem fizike pač ni jasno, kaj je to za eno čudo, ko keramika lahko shrani sončno energijo (toploto?? svetlobo??) za en mesec da jo odda v vodo in umazanijo. In to sploh ne rabi direktnega sončnega obsevanja ampak je dosti dnevna svetloba??? Ker taisto znanje mi nekje iz zadnjih vijug kliče in pripoveduje o magnetnem delovanju, pa tudi to, da če bi znali energijo (pa naj bo to toplotna, električna ali sončna) shranit za en mesec v keramično kuglo, bi to uporabljali najbrž še kje drugje, ne samo za pranje cunj. Pa bodi dovolj..O placebo efektu smo tudi v tej debati že govorili, magija je pa že v naslovu teme. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca Sporočilo je spremenil(a) tinca dne 18. mar 2009 12:21:34

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

18. mar 2009 12:26

Ampak uporabniki te krogle pravijo, da imajo dobre rezultate. Sy

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

18. mar 2009 12:51

Saj noben ni zanikal rezulatov. Samo nič magičnega ni v tem, enake rezultate imam jaz s svojo kocka/kroglo za en evro. Pred leti smo tudi kupovali (za mastne pare seveda) magične krpe za prah iz mikrofibre, ki jih danes dobiš v vsaki štacuni..in so dobre, fajn spucajo.. niso pa magične, je vseen treba mal podrgnit. Jaz se oglašam samo zato, ker se mi zdi zadeva draga in prenapihnjena, ne pravim pa da cunje niso dobro oprane. Samo razlog je čisto mehanski in nič magičen. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

18. mar 2009 13:26

Tinca, čez eno leto se mi javi in mi povej, če tvoje kocke perejo še tako dobro kot na začetku. Prav?

 

Kyara

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

18. mar 2009 16:00

Magičnosti najbrž res ne bi bilo treba imeti v imenu, vendar krogla sama po sebi po mehanskem principu ne more (preveč) pomagati pri "mencanju" perila. OKROGLA je. Ko so pred leti prišle ven tiste kroglice za pomoč pri "mehanskem" pranju, so imele ničkoliko robov. Tole pa izgleda okroglo.

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

18. mar 2009 18:49

Kaj pa porečeš na perilo, ki oddaja energijo? In z to energijo se spodbudi telo, da se začne samo zdraviti? Pa res deluje????!!!!!!!!!!!!!SEVEDA!!!!!

Ni magija, ni čudež, je energija. In to v kosu blaga pa še zdravi! NO???????? kaj porečete na to? Da provociram? Ali je pa vse to le res?

Kyara

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. mar 2009 18:54

Kyara, če bi bilo to res, ne bi noben milijonar zaradi bolezni umrl...in noben ne bi bil plešast. Ker bi s svojim denarjem vse te gate inmajice pokupili za ljubo zdravje in vse čudežne kapljice, da bi se le pojavila spet gosta griva na glavi.

Tako, da...ob rednem jemanju zdravil še tople gate oblečt pa ne škodi in deluje...toplo.

Ognjič

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

18. mar 2009 19:46

V bistvu v tej temi govorimo o krogli za pranje... majčke in gate so pa druga reč in nimajo s kroglo za pranje nobene veze. Sy

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. mar 2009 19:49

Ognjič, ne vem če imaš prav. Če sem prav razumel  Kyaro, gre za magijo v gatah............. se mi zdi, da bi lahko bilo nekaj na tem.

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti