Magična kroglica za pranje perila

smoky  

član od: 24.6.2008

sporočila: 28

12. mar 2009 10:47

bi jo imeli v mullerju? smoky

tuna1  

član od: 10.8.2008

sporočila: 49

13. mar 2009 7:42

Dobi se jo v Sanolaborju, dve v paketu stanejo 55 EUR-ov. tuna1

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

13. mar 2009 8:18

lana_s je napisal/a:
Ežoj se podpišem pod tvoj post. Sem se že spraševala zakaj so nekatere tako napadalne (Ognjič), če samo svoje mnenje in izkušnje poveš. Če doma ne bi imela te kroglice sigurno ne bi po forumu pisala, da jo imam in kako je oh in ah - komu na čast ?Ne vem, če jo imajo tudi v Mullerju - po moje ne, sem jih videla samo po spletnih trgovinah. lana_s

Draga punči, ko boš velika, boš morda razumela, kaj sem napisala. Ežoj, je vsekakor razumel, če boš njegov post še vsaj 3 x prebrala, ti morda uspe to celo opaziti. Takrat boš morda celo videla, da niti ni tako pomembno, če daš v boben golf žogice ali pa kaj drugega, kar ne trga tkanin, učinek bo enak.

Ognjič

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

13. mar 2009 8:44

lana_s je napisal/a:
Ežoj se podpišem pod tvoj post. Sem se že spraševala zakaj so nekatere tako napadalne (Ognjič), če samo svoje mnenje in izkušnje poveš. Če doma ne bi imela te kroglice sigurno ne bi po forumu pisala, da jo imam in kako je oh in ah - komu na čast ? Ne vem, če jo imajo tudi v Mullerju - po moje ne, sem jih videla samo po spletnih trgovinah. lana_s

 

lp

cervus

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

13. mar 2009 8:48

Ojej ... RadaJem

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. mar 2009 9:03

Kroglice in leteče perje....kako je dan lijepo počeo That's the way- a-ha-a-ha- I like it..... Vendelina jr.

lana_s  

član od: 17.2.2009

sporočila: 35

13. mar 2009 11:29

Zelo ste prijazni na tem forumu. Škoda besed. lana_s

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

13. mar 2009 11:47

No magična kroglica je res magična, saj lepo opere tudi zelo umazano perilo z zelo malo praška. Pri nas so jo imeli v akciji po 45€. Meni jo je kupila hčerka in je res ne dam od hiše, pa naj pravi kaj kdo hoče. sem se sama prepričala, da res opere kot je treba.

Vendi, so še druge kroglice, pa tretje....

No ja, vsak naj rabi katere hoče, magična pa bo ostala meni v nadaljno uporabo, hehe

Kyara

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

13. mar 2009 11:54

Kyara, jaz sem le hotela povedati, da butanje predmetov (pa če so magični, ali pa nemagični, le hrgasti ne smejo biti) ob cote deluje, itak so včasih tako na roke delali, če ni dobro opralo, pa so še malo požajfali. In pri takšnem načinu je tudi normalno, da skoraj ne rabiš mehčalca. Strokovno pa lahko kot fizik to stvar ežoj obrazloži.

Ognjič

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

13. mar 2009 12:21

lana_s je napisal/a:
Zelo ste prijazni na tem forumu. Škoda besed. lana_s
opazila bos, da smo kljub vsemu zelo prijazni - kadar imas "resen" problem. Pa naj bo ta kuharski ali pa ne. V enem prejsnih postov o MK, sem ze povedala svoje mnenje. Mogoce lahko reces temu profesionalna deformacija, ampak nihce me ne more prepricat da lahko spremenis ph vode brez dodatka kemikalij (saj ni nujno da so kemikalije samo tekoce - tudi tista keramika je lahko kemikalija - ali pa zmes kemikalij), da lahko pripravis ionizirano vodo (ki je btw kaj?) Kemikalija lahko reces tudi soli in vodi in cukru in .... Skratka pri razlagi uprabljajo cel kup napol znanstvenih izrazov, ki pomenijo kaj? S kaksnim namenom? Po moje - za prodajo. Ker je trenutno IN biti ekoloski, je to zavito v ekologijo. Ce povem da ne razumem sem itak idiot, zato vsi kimamo in recemo ja, to je to. (Kdo je ze omenil cesarjeva nova oblacila). Verjamem da je ucinkovita. Kot tudi karkoli kar buta po stroju. LP, R.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti