Varna hiša za otroke

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

tema odprta - 15. maj 2008 11:29 | ogledi: 2.157 | odgovori: 4

Tole sem dobila danes po mailu:

...............................................................................................................

> Informacijo sem preverila in vam dodajam še direktno telefonsko številko

> "Palčice" : 05 9922866.

>

> Pa če lahko, pomagajte. LP,

>

>

>

> Varna hiša za otroke

>

> Pozdravljeni..

>

>

>

> v Grosuplju se je odprla "Varna hiša za otroke". Gre za hišo kjer bivajo

> otroci brez staršev, zapuščeni,

>

> zlorabljeni in pomoči potrebni otroci. Trenutno se zbirajo oblačila za

>

> bratca, dvojčka, potrebujeta oblačila za starost 4-5 let.

>

> Če bi kdorkoli imel kakršna koli oblačila, ki bi jima prišla prav.. v

> akcijo!

>

>

>

> Ravno tako zbirajo tudi vso drugo opremo in oblačila za otroke vse

>

> starosti. Tako, da prosim preglejte malo svoje omare, kleti, premečite

>

> škatle z igračami in podarite kaj za otročičke v varni hiši.

>

>

>

> p.s.

>

>

>

> Še to.... pošljite informacijo tudi svojim znancem, prijateljem....

>

>

>

>

>

> Naslov kriznega centra: Hiša zavetja Palčica, Brvace 41, 1290 Grosuplje

>

> Kontaktni telefon: 01 781 80 50, 040 194 190 (CSD Grosuplje)

.........................................................................................................................

Sem bila malo presenečena,ker sem mislila,da naj bi bile lokacije varnih hiš nekako anonimne,oziroma vsaj njihovi naslovi in telefonske številke naj nebi takole krožili,prispevki pa naj bi se zbirali preko centrov in podobno?No,če se motim in tisti ,ki ste iz tistih koncev vzamite kot dobronamerno in prispevajte,če imate kaj od stvari,ki jih v varni hiši potrebujejo.Ker če kam,mislim,da bodo tu pa res prišle v prave roke.

Kristina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. maj 2008 11:43

Kristina, sama sicer verjamem v tvojo iskreno namero pomagat. Vsekakor pa je meni tale zapis sumljiv. Objavljanje številk varne hiše na netu - to meni ne deluje varno. Kadarkoli smo se šli take zbiralne akcije, se je material vedno zbiral na eni zbirni lokaciji, od tam so pa profesionalci to odnesli tistim, ki so kaj potrebovali. To, da bi vsak malo telefoniral v stilu, halo, a je tam varna hiša, a kej rab"te,....a boste čez pol ure t"m, mam glih u auto, bom pr"pelu?...tako se te stvari ne bi smele urejati. Vendelina jr.

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

15. maj 2008 11:59

Se strinjam Vendelina,saj je bilo tudi meni sumljivo.Nisem preverjala,zato pa mislim,da tisti ki živijo v bližini bi najbrž bolj vedeli. Kristina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti